تازه ترین پنهان کاری در دولت تدبیر و امید:انتخابات فدراسیون فوتبال هم محرمانه شد! - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
7th، می 2016
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 7 th می 2016 ساعت 12:11 ب.ظ | کد خبر: 42844  
در حالی که از اواسط هفته گذشته کار جمع آوری معرفی نامه های نمایندگان رسانه ها برای صدور آی دی کارت حضور در مجمع انتخابات فدراسیون فوتبال آغاز شد و روابط عمومی فدراسیون اعلام کرد کل جریان مجمع از طریق ویدئو کنفرانس برای خبرنگاران در سالن جانبی پخش می شود ، اما در اقدامی عجیب ، مشکوک و بحث برانگیز رسانه ها از کل فرآیند انتخابات فوتبال ایران حذف شدند.

بیش از ۸۰ خبرنگار از خبرگزاری ها، سایت های خبری، شبکه های رادیویی و تلویزیونی و همچنین روزنامه ها در اقدامی ناگهانی و خلاف قانون، از پوشش آزادانه اتفاقات مجمع محروم شدند تا معلوم نباشد پشت درهای بسته چه اتفاقی خواهد افتاد.
در حالی که انتخابات هفتم اسفند فدراسیون جهانی فوتبال از طریق ده ها کانال بین المللی بطور کامل و بدون قطع ارتباط برای دنیا پخش زنده شد، وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال ایران ثابت کردند که همه مسایل مربوط به دخالت های بی جای احتمالی و مسایل غیرشفاف در مورد این مجمع صحیح بوده و چنین رخدادی که مردم در مسایل آن  نامحرم شناخته شوند، دارای شائبه های زیادی خواهد بود.

خبرنگاران رسانه های گروهی که با خاموش شدن ویدئو کنفرانس به حیاط مجاور سالن فردوسی مجموعه انقلاب متفرق شده اند، مقابل چشم خود ده ها مامور حراست وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال را می بینند که جلوی درب های شیشه ای قفل شده صف کشیده اند تا مانع این شوند که افکارعمومی بداند آن داخل چه می گذرد.
انتخابات فوتبال در دولت روحانی پنهان از مردم و رسانه ها
انتخابات فوتبال در دولت روحانی پنهان از مردم و رسانه ها
انتخابات فوتبال و شیوه برگزاری آن دور از چشم رسانه ها و مردم، شگرد جدیدی است که دکتر حسن روحانی رئیس جمهور محترم  با همه ادعاهای شفاف محوری اش باید پاسخگوی آن باشد. این که افکارعمومی چطور باید به نتایجی که از درون یک سالن کوچک به بیرون دیکته می شود، اعتماد کند و مطالبات بحق خود در این زمینه را از چه مرجعی طلب کند.

موج شایعات درباره این رای گیری رمزآلود تا سالها سوژه رسانه ها و محافل خواهد بود و به اندازه اعضای مجمع، قرائت های مختلف درباره وقایع آن منتشر می شود که همگی از عدم پاسخ گویی مدیران ارشد حاضر در راس این مجمع نشات می گیرد.
انتخابات فوتبال در دولت روحانی پنهان از مردم و رسانه ها
تابناک
ارسال نظر

     


-->