تجدید بیعت بسیجیان ادارات دزفول با امام جمعه - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
30th، دسامبر 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 30 th دسامبر 2014 ساعت 2:39 ب.ظ | کد خبر: 24660  

به گزارش دزمهراب صبح امروز سه شنبه جمعی از بسیجیان ادارات شهرستان دزفول به مناسبت ۹ دی با نماینده ولی فقیه و امام جمعه دزفول دیدار و تجدید بیعت کردند.

در این دیدار که فرمانده سپاه ناحیه دزفول هم حضور داشتند در ابتدا طی سخنانی کوتاه به موضوع ۹ دی پرداختند.

1-9 day

 

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین قاضی ضمن خوش آمد گویی در خصوص روز ۹ دی افزودند: حادثه ۹ دی یک اتفاق ساده و سلف تاریخی نیست و نشان دهنده پویایی و زنده نگه داشتن انقلاب اسلامی است و کسانی که  میخواهند این روز را اتفاق ساده نشان دهند بدانند که عمق توطئه چیزی نیست که بتوان آن را پاک کرد.

ایشان ادامه دادند ؛ در این روز از مسائلی که برای همه روشن شد قضیه نفاق و دشمنی دشمنان نظام و انقلاب  بوده و کسانی که این مسایل را تحلیل کردند به زیبایی هر چه تمام حقایق را بیان کرده اند.

2-9 day

امام جمعه دزفول با اشاره به حادثه عاشورا سال ۸۸ گفتند: اگر این مسائل در کشورهای دیگر اتفاق می افتاد بی تردید حکم افراد خطاکار اعدام بوده ولی نظام با رأفت و بخشش زیاد کوتاه آمد.

نماینده ولی فقیه حضور به موقع و سرنوشت ساز در عرصه را حماسه و بصیرت بیان کردند و ادامه دادند : بصیرت یعنی اغینکه من بدانم تجمعی که الان هست با چه هدفی است و دشمنان در خصوص آن چه می گویند و این را بدانیم که هر تجمعی بر روی تمام مسائل کشور تأثیر گذار است.

وی درپایان با اشاره به تجربه ایی که از این روز میتوان گرفت افزودند : یکی از درس هایی که از آن میتوان عبرت گرفت این است که همیشه ریزش و رویش داریم و این روز نشانه رویش است و دشمن روی این رویش ها تحلیل می کند.

3-9 day

نظر بینندگان
  1. رضا می فروش says:

    تجدید بیعت!

ارسال نظر

     


-->