25th، اکتبر 2013
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 25 th اکتبر 2013 ساعت 9:45 ب.ظ | کد خبر: 8545  

 شنیده شده است ۶ عضو شورا که غالبا موافق ادامه فعالیت مهندس دوایی بعنوان شهردار دزفول بودند، در جلسه امروز شورای شهر دزفول حاضر نشدند و به نوعی جلسه را تحریم کردند!!

لازم بذکر است که چند روز پیش شورای شهر در انتخابات خود”مهندس کرمی نژاد” را بعنوان شهردار انتخاب نمودند. کرمی نژاد از نیروهای توانمند دزفولی است که در پرونده خود مدیریت اداره آبفای دزفول، مدیرکل آبفای ایلام و سیستان می باشد و مدیریت موفقی از خود به یادگار گذاشته است . همانطور که مردم از عمکرد دوایی راضی بودند ، از عملکرد و توانایی کرمی نژاد نیاز آگاه هستند.

اینگونه که گفته می شود در اعتراض به انتخاب شهردار نرفته اند ، اگر حرکت امروز  این ۶ عضو شورا با این قصد بوده است واقعا با تعهد اخلاقی واسلامی آغاز کارشان متضاد است و باید جوابگوی این حرکت بدور از قانون شان به افکار عمومی باشند. مردم از حاشیه سازی و کارهای خلاف قانون و تکرویی بی زار هستند و امید است این دوستان پاسخی برای این حرکت خود داشته باشند. دزفول نیازمند همیاری و تلاش است همه دوستان شورا باید به شعارهایی که در  ایام انتخابات به مردم داده اند پایبند بوده و مهمتر از همه باید بعنوان خواص جامعه مطیع قانون باشند.

*لازم بذکر است برادر فرهاد جاموسی (عضو شورا )بعد از درج این خبر در تماس با پلاک اعلام کرد عدم حضور امروز ما در شورا بدلیل اعتراض به عملکرد هئیت رئیسه شورا بوده و نه اعتراض به تعویض دوایی  ؛ لازم بذکر است ما با مهندس کرمی مشکلی نداشته و رای شورا برای ما محترم است.

images

انصار حزب الله

ارسال نظر

     


-->