پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

تخریب استادیوم مجدیان دزفول، اشتباه و بدون کار کارشناسی بود/ تکمیل فاز اول تا آخر سال مالی

IMG_2171

”فرامرز کیانی زاده” به آخرین وضعیت ورزشگاه شهید مجدیان دزفول اشاره و افزود: تخریب این مجموعه ورزشی، بدون کار کارشناسی، تعیین برآوردهای لازم و قبل از تعیین اعتبار توسط دولت انجام شده که تخریب این مجموعه درست نبود.

مدیر کل تربیت بدنی استان خوزستان ، ضمن محکومیت جنایات رژیم جعلی اسرائیل، افزود: در سکوت مجامع بین المللی و همراهی قدرت های مستکبر جهان شاهد نسل کشی در فلسطین و نواز غزه هستیم.

وی برگزاری مراسم گلریزان برای کمک به مردم مظلوم غزه توسط ورزشکاران را اقدامی ارزشمند خواند و خاطر نشان کرد: مردم نوع دوست ایران اسلامی و بویژه ورزشکاران همیشه بصیرت و آگاهی خود را به رخ جهانیان کشیده و پیش گام دفاع از مظلوم بوده اند.

“فرامرز کیانی زاده” به آخرین وضعیت ورزشگاه شهید مجدیان دزفول اشاره و افزود: تخریب این مجموعه ورزشی، بدون کار کارشناسی و برآوردهای لازم و قبل از تعیین اعتبار توسط دولت انجام شده که تخریب این مجموعه درست نبود.

مدیر کل تربیت بدنی استان خوزستان افزود: این اقدام نادرست مسئولین شهرستان موجب شد تا استادیوم شهید مجدیان سالها به مخروبه ای تبدیل شود.

وی به اقدامات صورت گرفته برای این استادیوم اشاره و اظهار کرد: با اقدامات و پیگیری های بسیار این مجموعه ورزشی در ردیف پروژه های ملی قرار گرفته که امیدواریم فاز اول این مجموعه ورزشی را تا آخر سال مالی تکمیل کنیم.

کیانی، ادامه داد: برنامه ریزی کرده ایم که هر سه ماه یکبار با حضور استاندار خوزستان، از قهرمانان آسیایی و جهانی، استان خوزستان تقدیر شود که این امر در سه ماهه اول امسال صورت گرفت و امیدواریم که یکی از این مراسمات در دزفول برگزار شود.

اخبار مرتبط