تشریح برنامه های دهه فجر در گفتگو با فرمانده حوزه مقاومت بسیج مالک اشتر (ع) دزفول - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
29th، ژانویه 2015
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 29 th ژانویه 2015 ساعت 10:38 ب.ظ | کد خبر: 26232  

به گزارش دزمهراب فرمانده حوزه مقاومت بسیج مالک اشتر(ع) دزفول طی گفتگویی اختصاصی با دزمهراب به تشریح برنامه های دهه فجر این حوزه پرداختند.

آقای عظیم سرتیپی ضمن تبریک این ایام افزودند: این حوزه اقدام به پرپایی جشنواره ای فرهنگی هنری ورزشی تحت عنوان فجر آفرینان ۵۷ نموده که برنامه ها بالغ بر ۲۰۰ برنامه در سطح پایگاه هاست که شامل ۳۰ برنامه شاخص میباشند.sartipi-dezmehrab

وی اهم برنامه ها را این گونه عنوان کردند و گفتند: دیدار با خانواده معزز شهدا که هم شامل شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی است با توجه به تقارن با عملیات والفجر۸ و همچنین صحیفه خوانی که بین نماز مغرب و عشا یک فقره از وصیت نامه امام خوانده میشود.

ایشان تصریح کردند: آذین بندی، پخش سرودهای انقلابی در پایگاه ها به خصوص مساجدی که معابر عمومی میباشند، مراسم شبی با خاطره و تجلیل از پیشکسوتان انقلابی نیز پیش بینی شده است.

وی ادامه داد: برنامه ریزی شده که هرشب یکی از پایگاه ها فیلمی برگزیده از جشنواره مردمی عمار پخش کنند و نیز برگزاری نشست های بصیرتی با موضوع دجالواره یا ماهواره که انشاءالله در دهه فجر صورت می پذیرد.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج مالک اشتر(ع) برنامه ویژه پیشواز دهه فجر این حوزه را در ۱۰ بهمن با پاکسازی ساحل رودخانه دز حدفاصل پل جدید تا پل سوم با حضور حدود ۲۰۰ نفر از بسیجیان پایگاه های تابعه در بحث بسیج سازندگی عنوان کردند.

آقای سرتیپی ادامه دادند: افتتاح نمایشگاه دجالواره در آستانه سبزقبا(ع) و همچنین رژه موتوری از درب فرودگاه دزفول تا گلزار شهدای شهیدآباد و غبار روبی مزار مطهر شهدا از برنامه های روز نخست و در روز ۱۶ بهمن برپایی تور ایست بازرسی و نیز ایستگاه صلواتی در سطح شهر میباشد.

ایشان همچنین برنامه های ورزشی را اینگونه عنوان کردند و افزودند: مسابقات پینت بال و فوتسال در طول دهه فجر و در روز ۱۷ بهمن مسابقات دو صد متر وامداد، مسابقات پینگ پنگ و ۱۸ بهمن مسابقات دارت در پایگاه های مربوطه برگزار میگردد.

وی تصریح کرد: مسابقه کاردستی ویژه نونهالان و نوجوانان با موضوع ماهواره که تا تاریخ ۲۰ بهمن میتوانند به پایگاه امام خمینی(ره) مراجعه کنند، برنامه دیگر مسابقه سرود تبسم آیینه در مقطع کودکان در روز ۲۴ بهمن در سالن آمفی تئاتر سوم شعبان و نیز مسابقه اذان در تاریخ ۱۲ بهمن و مسابقه قرآنی حفظ مفاهیم و قرائت در ۱۷و۱۸ بهمن برگزار می شود.

آقای عظیم سرتیپی اضافه کردند: محفل انس با قرآن در ۱۴ بهمن و جشن بزرگ انقلاب و گردهمایی خانوادگی حلقه های صالحین با حضور آقای روحانی نژاد در روز ۲۱ بهمن در سالن مهتاب و همچنین یادوراه شهدا مسجد امام حسین در ۲۴ بهمن از برنامه های پیش بینی شده است.

وی ادامه داد: دو برنامه کوهپیمایی اولی در ۲۲ بهمن و در قله توچال و دیگری ویژه فرماندهان پایگاه ها که برنامه ایی دو روزه در روستای لب سفید میباشد.

ایشان تصریح کردند: در تاریخ ۲۰ بهمن برنامه ایی شهرستانی تحت عنوان شب شعر و خاطره گویی انقلاب و تجلیل از سه تن از خانواده شهدای انقلاب توسط پایگاه طالقانی برگزار میگردد.

IMG-20150129-WA0030

وی همچنین گفت: با توجه به اهمیت امر به معروف مسابقه کتابخوانی از کتاب واجب فراموش شده مقام معظم رهبری برگزار شده که شرکت عموم کردم در برنامه نیز بلامانع است.

آقای عظیم سرتیپی همچنین اضافه کردند: در شب ۲۲ بهمن ۴ نقطه از شهر واقع در پل جدید، آستانه متبرکه سبزقبا، پایگاه شهید فرخی در کوی آزادگان و شهدای گمنام نورافشانی و بانگ الله اکبر صورت می پذیرد.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج مالک اشتر(ع) در پایان گفتند: این برنامه ها تنها مختص به اعضای بسیج نمی باشند و هر شخصی تمایل به شرکت در مسابقات ورزشی تفریحی دارند میتوانند با روابط عمومی حوزه مالک اشتر با شماره ۴۲۲۲۱۵۵۰ تماس حاصل فرمایند( ویژه برادران).

ارسال نظر

     


-->