تشریح برنامه های دهه ی کرامت توسط “پورکیانی” مشاور فرهنگی امام جمعه دزفول - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
3rd، سپتامبر 2013
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 3 rd سپتامبر 2013 ساعت 3:48 ب.ظ | کد خبر: 6292  

ایشان با تبریک فرا رسیدن ایام فرا رسیدن ولادت باسعادت کریمه ی اهل بیت و دهه ی کرامت از حضور سرکار خانم فروغ نیلچی زاده کارشناس ارشد فلسفه و حکمت و کارشناس امور خانواده در چهارشنبه por-kyani.-majde-dez ۱۳ شهریور ماه در شهرستان دزفول خبر داد .

خانم نیلچی زاده در دو برنامه ی مختلف ،صبح چهارشنبه ۹ صبح در حرم سبزقبا و عصر همان روز ساعت ۱۷:۳۰ در سالن فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول حضور خواهند یافت .

مشاور فرهنگی امام جمعه ی دزفول از دیگر ویژه برنامه های این دهه به برگزاری جشن میلاد حضرت معصومه ویژه ی خواهران در تالار ارشاد به همت سپاه پاسداران شهرستان دزفول در روز شنبه ۱۶ شهریور ماه ، برگزاری مسابقات در حرم مطهر سبزقبا در روزهای ۲۳ و ۲۴ شهریور ماه اشاره نمود .

“پورکیانی” از اجرای جشن های بزرگ میلاد نور در روز دوشنبه ۲۵ شهریور ماه ساعت ۹شب در سالن کوثر با سخنرانی حجت الاسلام منایی از قم و مداحی برادر “طاهری” از تهران  و جنگ شادی در “تفریحگاه ساحلی علی کله “ساعت ۱۰ شب با همکاری سپاه پاسداران دزفول خبر داد .

ایشان از مهمترین برنامه های این دهه به حرکت کاروان نمادین امام رضا (ع) در ساعت ۹ صبح روز ولادت ثامن الائمه از مصلی امام علی علیه السلام شهرستان دزفول به سمت حرم مطهر سبزقبا اشاره نمود و افزود پس از ورود این کاروان در ساعت ۱۱ صبح به حرم ، همایش بزرگداشت امام رضا علیه السلام با سخنرانی حجت الاسلام منایی از قم به همت اداره اوقاف شهرستان دزفول در حرم مطهر سبزقبا برگزار می گردد.

مجددز

ارسال نظر

     


-->