تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس در شهرستان دزفول - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
21st، سپتامبر 2015
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 21 st سپتامبر 2015 ساعت 12:23 ق.ظ | کد خبر: 34290  

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دزفول

 تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس در شهرستان دزفول

به گزارش دزمهراب روز یکشنبه فرمانده ناحیه مقاوت بسیج در نشستی خبری با اصحاب رسانه به تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس در شهرستان دزفول نمود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دزفول دفاع مقدس را از مصادیق غرور ملی عنوان کرد و افزود: دفاع مقدس الگویی شایسته است که باید به تمامی نسل ها معرفی بشود. شعار امسال هفته دفاع مقدس ما می توانیم میباشد چرا که پیشرفت های بزرگ نظامی کشور با باور و اتکا به ظرفیت های داخلی محقق شده و برای حل مشکلات کشور در همه عرصه ها نیاز به این باور داریم.

IMG_6296

سرهنگ محتشمی راد رژه نیرو های مسلح را مهمترین برنامه روز نخست اعلام کرد و گفت: رژه نیرو های مسلح شمال خوزستان همزمان با سراسر کشور در این روز از ساعت ۸ صبح در مقابل گلزار شهیدآباد برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: در روز دوم گردهمایی و تجلیل از سربازان شهرستان در تالار مهتاب و نیز تجمع طلاب و روحانیون در سالن کوثر جنب مصلای نمازجمعه با موضوع شبکه های مجازی وماهوار انجام خواهد شد.

سرهنگ محتشمی راد دیدار با خانواده شهدا ، غبار روبی مزار شهدا و گردهمایی رزمندگان بخش مرکزی در شهر سیاه منصور توسط حوزه مقاومت بسیج انصار را از دیگر برنامه های این هفته برشمرد و گفت: جشنواره غذا با همکاری پایگاه بسیج حضرت فاطمه(س) در پارک دولت برگزار و عواید آن به محرومان اهدا خواهد شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دزفول تصریح کرد: همایش پیاده روی از بلوار پیام اوران تا پارک رسالت ، میثاق حلقه های صالحین در مصلی جمعه، پیاده روی جمعی از بانوان بسیجی از میدان حاج مرادی به سمت تا مصلی و شرکت در نماز جمعه برنامه های پیش بینی شده این روز هستند.

IMG_6294

سرهنگ محتشمی راد همچنین از برگزاری نمایش رزمی فرهنگی همراه با انفجارات در انتهای پارک دولت خبر داد و گفت: این نمایش رزمی با عنوان «پایدرای تا ظهور» از سوم تا پنجم مهر ماه همراه با نمایش، انفجارات و به تصویر کشیدن تاریخ انقلاب برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: از جمله برنامه های جدید امسال، برپایی نمایشگاهی در پارک رسالت دزفول طی یک هفته است که در آن مسابقات رزمی و عبور از موانع برگزار می شود که دارای مراحل متنوع و جذابی است.

سرهنگ محتشمی راد همایش پدافند غیرعامل توسط بسیج مهندسی، برگزاری شب شعر توسط اداره ارشاد دزفول، همایش سران عشایر و طوایف دزفول، دیدار نیروهای مسلح با امام جمعه دزفول، تجمع پیشکسوتان نیروهای مسلح، برگزاری ۱۵ یادواره شهدا، اعزام راویان دفاع مقدس به مدارس، اجرای تور ایست و بازرسی نمادین و پخش فیلم دفاع مقدس در پارک ساحلی علی کله را از دیگر  برنامه های این هفته اعلام نمود.

ارسال نظر

     


-->