10th، دسامبر 2013
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 10 th دسامبر 2013 ساعت 12:48 ب.ظ | کد خبر: 10417  

فرمانده کمیته جست‌وجوی مفقودین خبر داد:

تشییع پیکر مطهر ۵۰ شهید در ماه صفر

فرمانده کمیته جست‌وجوی مفقودین گفت: پیکرهای طیبه ۵۰ شهید دفاع مقدس در ایام اربعین حسینی، سالروز رحلت رسول اکرم(ص)، امام حسن مجتبی(ع) و شهادت امام رضا(ع) در تهران و شهرستان‌ها تشییع و به خاک سپرده می‌شوند.

سردار سید محمد باقرزاده گفت : پیکرهای طیبه 50 شهید دفاع مقدس که در عملیات برون مرزی و درون مرزی کشف شده است، در ایام اربعین حسینی، 28 صفر که مصادف با رحلت رسول اکرم و امام حسن مجتبی(ع) است، همچنین شهادت امام رضا(ع) در 29 صفر در تهران و شهرستان هایی که بعداً مشخص می شود تشییع و به خاک سپرده خواهند شد.

وی افزود: در بین پیکرهای مطهر این شهدا، هشت شهید برای نخستین بار در منطقه 8 تهران با همت شهرداری این منطقه در سالروز شهادت امام هشتم(ع) در پارک فدک تشیع و به خاک سپرده می شوند.

فرمانده کمیته جست وجوی مفقودین یادآور شد: با توجه به طرح های انجام شده، از این پس شهرداری منطقه 8 و همان منطقه نارمک مسمی به نام امام هشتم شده است و این منطقه کانون تمام فعالیت های فرهنگی و عمیق در حوزه فرهنگ رضوی می شود؛ تلاش بر این است که مردم منطقه 8 طوری برنامه ریزی کنند که بیشترین قرابت را به امام هشتم داشته باشند و آنهایی که امکان رفتن به مشهد مقدس را ندارند، در این منطقه ارتباط دلی را با ثامن الائمه(ع) برقرار کنند

n00095170-b

ارسال نظر

     


-->