21st، نوامبر 2013
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 21 st نوامبر 2013 ساعت 1:33 ب.ظ | کد خبر: 9692  

186316_306 (1)

این روزها هر گاه خبری از پاکستان در رسانه‌های ما منتشر می‌گردد، بخصوص در ایام و مناسبت‌های مذهبی مانند عاشورا و…، بلافاصله اولین موضوعی که به ذهن‌مان تداعی می‌شود، حملات خشونت‌بار انتحاری گروه‌های تندرو و افراطی در کراچی، کویته، راولپندی یا هر جای دیگر به جمع عزاداران است یا بمباران مناطق پاکستان از سوی پهبادهای آمریکایی یا زلزله و سیل در پاکستان و موارد از این دست.

ما اغلب موارد یادمان می‌رود که پاکستان دومین کشور پرجمعیت مسلمانان است و مردمان آن دیار مشترکات بسیاری با ملت ایران دارند؛ از حضور ۸ قرنه زبان فارسی گرفته تا محبت اهل بیت(ع) که در میان شیعه و سنی انجا موج می‌زند. آنان قلبا با انقلاب ایران و رهبران آن همدل و همراهند و اعتقاد دارند که ایران تنها کشور اسلامی است که ۳۴ یکه و تنها مقابل دنیای کفر و مخالفت با آمریکا ایستاده و از همه سلطه‌های مختلف آمریکا هم نجات یافته است.

جهانی بودن آرمان‌های انقلاب ایران با مشاهده حضور فراگیر نشانه‌های رهبران ایران به خصوص در دنیای مستضعفین در پاکستان بیش از نقاط دیگر دنیا جلوه کرده و آنان هنوز هم علی‌رغم تبلیغات رسانه‌های متعدد غربی و عربی علیه انقلاب ایران، به انقلاب عشق می‌ورزند و بیش از ایرانیان دل‌نگران انقلابند و این علاقه در عکس‌ها، سروده‌ها، صوت‌ها و ویدئوهای متعددی که آنها از رهبر انقلاب تهیه و منتشر کرده‎اند، به خوبی نمایان است.

در ایام محرم امسال تصویر رهبر انقلاب ایران، در برخی از شهرهای بزرگ و کوچک پاکستان نصب شده بود که بسیار جلب توجه می‌کرد. یکی از آنها مربوط به تصویری از ایشان است که به تعداد زیاد در مناطق مختلف شهر کراچی در روز عاشورا نصب شده بود

ظهور12

نظر بینندگان
  1. منتظر says:

    و آنان هنوز هم علی‌رغم تبلیغات رسانه‌های متعدد غربی و عربی علیه انقلاب ایران، به انقلاب عشق می‌ورزند و بیش از ایرانیان دل‌نگران انقلابند….

ارسال نظر

     


-->