15th، ژوئن 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 15 th ژوئن 2014 ساعت 1:23 ب.ظ | کد خبر: 16518  

همایشات سالروز پیرزی دکتر روحانی

این برنامه ها که بیشتر از یک همایش به یک میتینگ  سیاسی شباهت داشت در حالی برپا شد که با رجوع به حافظه سیاسی این سخن روحانی در تبلیغات انتخاباتی اش به خوبی به یاد می آید:«من به جوانان کشورم می‌گویم که اگر در انتخابات پیروز شوم علاقه‌ای به جشن گرفتن برای پیروزی ندارم، بلکه برای شاغل بودن مردم و بهبود و ارتقای رفاه زندگی آنان و رفع غم از چهره کارگران، ایجاد محیطی باصفا و علمی در دانشگاه‌ها و قرار دادن ایران در جایگاه پرغرور در دنیا و در هم شکستن تحریم وایجاد روابط خوب با دنیا و افزایش صادرات غیر نفتی و ایجاد احساس رضایت در مردم جشن خواهم گرفت.»

نکته قابل توجه اینکه در دزفول به نظر می رسید که هزینه های زیادی برای این همایش مصرف نشده بود  و استقبال خوبی هم از برنامه صورت نگرفته بود

ولی طبق گزارشات رسیده در تمامی ایران که این همایشات برگزار شده است هزینه های زیادی از طرف بیت المال صرف شده بود، که خود جای بسی تأمل دارد که در این اوضاع که خود آقای روحانی از خزانه خالی صحبت میکند (به گفته خودشان) چه ضرورتی برای برپایی چنین مراسماتی میباشد.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

نظر بینندگان
 1. ابوالفضل says:

  چه همايش باشكوهي !!!!!!!!!!!!!!!!
  چه جمعيتي ….

 2. محیا says:

  واقعا مضحک و خنده داره که غیر رییس روسا چندان کسی حضور نداشته…
  ولی کاش مینوشتید بانی این همایش کدوم سازمان یا ارگان بوده

 3. غلامرضا says:

  كيفيت برنامه ها بسيار بالا بود ما كه بسيار استفاده برديم.مخصوصا از دو سخنران گرامي.در ضمن مردم دزفول از سطحي از شهروندي رسيده اند كه مسايل را اينترنتي دنبال ميكنند.

 4. شهروند says:

  جناب آقای غلامرضا میشه بگید چه استفاده مفیدی از برنامه بردید یعنی سخنرانان چیزی خاصی گفتند که به دانش شما افزوده شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 5. غلامرضا says:

  ميتواني متن سخنراني ها را مطالع كنيد شهروند گرامي!!منصف باشيد چرا شمير را از رو بسته ايد!!!! ميخواهم به شما بگم اصل كاري حضور داشته است.

ارسال نظر

     


-->