ثبت تخلفات رانندگی توسط دوربین های مدار بسته در دزفول شروع شد - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
12th، نوامبر 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 12 th نوامبر 2014 ساعت 1:47 ب.ظ | کد خبر: 22724  

فرمانده انتظامی دزفول از آغاز ثبت تخلفات رانندگی توسط دوربین های مدار بسته در سطح خیابانهای این شهر خبر داد.

 سرهنگ ‘احمد چنداز’ در این را بطه گفت : با توجه به لزوم رعایت قوانین راهنمایی ورانندگی و نقش آن در کاهش حوادث و تصادفات رانندگی و برخورد جدی با متخلفان ثبت تخلفات رانندگی توسط دوربین های نظارت تصویری نیروی انتظامی در نقاط مختلف شهرستان آغاز شد.

وی  همچنین افزود: با استفاده از این دوربین ها کلیه تخلفات راهنمایی و رانندگی ثبت  و از طریق ماموران نسبت به صدور قبض جریمه و اعمال قانون اقدام می گردند.

فرمانده انتظامی دزفول اظهارنمود :دوربین های چندمنظوره در خیابانها و میدان شهر دزفول در راستای ارتقای ضریب امنیت و رفع مشکلات ترافیکی نصب شده و برای راه اندازی آنها از فیبرنوری استفاده شده و از تکنولوژی پیشرفته ای برخوردار می باشند.

سرهنگ چندار، دزفول را دومین شهر خوزستان بعد از کلان شهر اهواز معرفی کرد که دوربین مدار بسته در معابر شهری آن نصب شده است.

وی گفت:با نصب و راه اندازی دوربین های چند منظوره ، تمام شهر دزفول زیر پوشش قرار گرفته که این امر نقش مهمی در پیشگیری از سرقت دارد.

سرهنگ چنداز از شهروندان خواست با رعایت قوانین راهنمایی ورانندگی هنگام استفاده از وسایل نقلیه یاریگر پلیس در برقراری نظم و امنیت باشند.

دوربین مدار بسته

ایرنا

ارسال نظر

     


-->