جزئیات برنامه های هفته دفاع مقدس در دزفول - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
14th، سپتامبر 2013
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 14 th سپتامبر 2013 ساعت 6:33 ب.ظ | کد خبر: 6707  

دبیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان دزفول برنامه های گرامیداشت هفته ی دفاع مقدس در این شهرستان تشریح کرد .por-kyani.-majde-dez

در این گفتگو “پورکیانی” ضمن تبریک ایام دهه ی کرامت از برگزاری رژه نیروهای مصلح در ساعت ۹ صبح ۳۱ شهریور ماه نخستین روز این هفته در شهید آباد خبر داد .

وی از دیگر برنامه های این هفته به نمایشگاه دفاع مقدس در بیمارستان یازهرا ،همایش شعر دفاع مقدس در سالن مهتاب در تاریخ ۶/۷با همکاری ارشاد اسلامی و فرمانداری ، برگزاری نمایشگاه کتاب در حرم سبزقبا ، برگزاری نمایش طنز در مجتمع فرهنگی ،نمایش “آژیر”و نمایش بی کلام از آدم تا خاتم در سالن ارشاد اسلامی، توزیع cd حماسی از سروده های حماسی دفاع مقدس،توزیع گل توسط اداره ی جهاد کشاورزی بر مزار شهدا، مسابقه در مدارس توسط مرکز فرهنگی دفاع مقدس اشاره کرد .

“مشاور فرهنگی امام جمعه دزفول”به برگزاری مسابقات رادیویی با بیست جایزه ی ۵۰۰ هزار ریالی ،برگزاری محفل انس با قرآن در تیپ۲۹۲ زرهی دزفول،توزیع cdفیلم با موضوع دفاع مقدس و شهدا توسط مرکز فرهنگی دفاع مقدس، گردهمایی بسیجیان در ۲ مهرماه و سوم مهر با موضوع عفاف و حجاب ویژه خواهران ساعت ۹ تا ۱۱ صبح در سالن مهتاب اشاره نمود .

لازم به ذکر است پنج شنبه ۴مهر ماه بنیاد شهید شهرستان دزفول ضمن غبار روبی از مزار شهدا با خانواده های معزز شهدا دیدار خواهد نمود .

از دیگر ویژه برنامه های این هفته برگزاری مراسم معنوی زیارت عاشورا در مدارس این شهرستان ،برگزاری مسابقات ورزشی و راهپیمایی خانوادگی با اهداء جوایزبا همکاری اداره ورزش و جوانان و یادواره ی شهدای شهر صفی آباد و شهرک خیبر در این هفته می باشد .

“پورکیانی” صبحگاه مشترک در تیپ ۲۹۲ زرهی در ۲ مهرماه و نهار صلواتی با همکاری پادگان شهید باکری شهرستان دزفول ا از دیگر مراسم های این هفته دانست .

مجددز

ارسال نظر

     


-->