پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

جشن رونمایی از نسخه نهایی بازی پروانه

جشن رونمایی از نسخه نهایی و آماده توزیع بازی پروانه روز دوشنبه در محل دائمی نمایشگاه­های تهران برگزار میشود.farhangnews_90803-266942-1410165454
به گزارش فرهنگ نیوز ، در حالی که بازی رایانه­ای پروانه به عنوان با کیفیت­ترین پروژه ساخت بازی در ایران مدتی است مراحل تولید را پشت سر گذاشته و نهایی گردیده ، مسئولین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در نظر دارند با برگزاری جشن رونمایی از نسخه نهایی این بازی، از دست اندرکاران آن تقدیر و تشکر کنند.
بر همین اساس مراسم رونمایی  این بازی روز دوشنبه ۱۷ شهریور ماه از ساعت ۱۱  لغایت ۱۳ در  تالار سبز محل دائمی نمایشگاه های تهران واقع در اتوبان چمران برگزار خواهد شد.
در این مراسم علاوه بر تقدیر و تشکر از اعضا تیم سازنده،  مسئولینی همچون سید مرتضی موسویان رئیس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه­های دیجیتال،  ذبیح اله فیض آبادی مدیرعامل بنیاد ملی بازی های رایانه­ای و دکتر نجفی سولاری مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور فناوری اطلاعات حضور داشته و از نسخه نهایی و آماده عرضه به بازار بازی و همچنین کاور و قاب DVD و پوستر تبلیغاتی  پروانه  رونمایی خواهند کرد.
گفتنی است بازی پروانه از شنبه هفته آینده مصادف با ۲۲ شهریور به بازار عرضه و علاقه مندان در سراسر کشور میتوانند آن را از سوپر مارکت­ها ، دکه­های مطبوعاتی و فروشگاه­های بازی تهیه نمایند. نسخه نهایی این بازی به قیمت ۸ هزار تومان در اختیار مخاطبین قرار خواهد گرفت.
 پروانه بزرگ­ترین پروژه ساخت بازی در ایران است که ظرف مدت ۲ سال و توسط ۳۵ نفر از متخصصین داخلی تولید شده و از گرافیک و داستان جذاب و منحصر به فردی برخوردار است.

اخبار مرتبط