پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

جمعی از مردم غیور تبریز فعالیت امدادرسانی به سیل زدگان استان خوزستان را درمصلای دزفول آغاز کردند.

مدیرعامل موسسه خیریه جان نثاران اباعبدالله الحسین تبریز در ابتدا سلام گرم و صمیمانه آیت الله آل هاشم نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز را به مردم متدین و دارالمومنین دزفول و امام جمعه این شهرستان ابلاغ کرد.

آقای سید علی نامور ضمن سپاس از خدای متعال درتوفیق خدمت به مردم درشرایط بحرانی، در خصوص امدادرسانی مردم تبریز به سیل زدگان گفت: با آغاز سیلاب درکشور ۴۵ نفراز طلاب مدرسه علمیه مسجد ثارالله تبریز درکار امداد رسانی به مناطق سیل زده پل دختر و خوزستان فعالیت خودرا آغاز کردند.

وی افزود: از امروزنیز ۲۰ نفر از مردم غیور تبریز با حضور در آشپزخانه ستاد مصلای دزفول به منظور کمک رسانی به سیل زدگان مناطقی از استان خوزستان فعالیت آشپزی خود را با تهیه روزانه ۴۰۰۰ هزار پرس غذای گرم آغاز کرده و این روند تا اواسط هفته آینده ادامه خواهداشت.

مدیر عامل خیریه جان نثاران اباعبدالله الحسین (ع) تبریزاظهار کرد: همچنین خیرین و مردم تبریز،بوسیله یک دستگاه تریلی دهها نوع وسایل مورد نیاز سیل زدگان را تهیه که در بین سیلزدگان خوزستان درحال توزیع است.

وی گفت: از سوی خیرین تبریز تعداد ی سرویس لوازم خانگی به ارزش چهارصد و هشتادمیلیون ریال جهت توزیع به افراد نیازمند سیل زده تحویل ستاداربعین حسینی دزفول تا به پلدختر ارسال شود.

آقای سیف علی ناموردر پایان از همکاری صمیمانه اهالی مردم متدین و دارالمؤمنین دزفول و ستاد اربعین حسینی این شهرستان مستقر در مصلای دزفول تشکر و قدردانی کرد.

مجد دز

اخبار مرتبط