جنجالهای اخیر بر علیه امربه معروف آب در هاون کوبیدن است - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
26th، اکتبر 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 26 th اکتبر 2014 ساعت 2:50 ق.ظ | کد خبر: 21908  

امر به معروف و نهی از منکر از ضروریات دین مبین اسلام است و نقش برجسته و ممتازی در میان واجبات و بایدهای آن دارد به طوری که عامل دوام و بقاء دیگر واجبات ، عمل به این فریضه ی الهی و احیای آن است. جای تاسف دارد عده ای که دم از ظواهر اسلامی می زنند و در دستگاههای اجرایی کشور مسئولیتی دارند به خاطر اهداف سیاسی حاضر به دفاع و احیاء این فرائض الهی نیستند و عده ای فرصت طلب احیاء این دو اصل را به ضرر سازمان رأی خود و حزب خود می دانند.

این افراد آیا هنوز عظمت اجرای امربه معروف را درک نکرده اند؟! مگر نه اینست که مولای متقیان فرمودند:تمامى اعمال و کارها حتى جهاد در راه خدا در برابر امر به معروف و نهى از منکر مانند قطره اى در مقابل یک دریاى بزرگ و پهناور است .(نهج البلاغه،حکمت۳۷۴).

هر زمانی که قرار بوده کاری ارزشی در کشور صورت گیرد عده ای دست به مخالفت زده اند، عده ای که دل در گرو غرب دارند و برای فرهنگ بیگانه غش می نمایند. مدتی که در مجلس شورای اسلامی سخن از بررسی لایحه امر به معروف است و باز همان عده دست به کار شدند تا پروژه ای را جهت به حاشیه کشاندن این طرح الهی در دستور کار خود قرار دهند و شروع به موج سازی نمودند تا فضا را ملتهب کنند تا بتوانند ماهی خود را صید نمایند.

جنجال سازان بر علیه فرایض الهی امر به معروف و نهی ازمنکر اجرای این فریضه الهی را تاب نمی آورند ، اینان  بقایشان در شلوغی و آشوب است.

اقدام غیر انسانی اسیدپاشی در اصفهان  بهانه ای شده برای جنجال سازان تا از طریق رسانه های داخلی به پیشتازی یکی از رسانه های دولتی خوراک برای رسانه های بیگانه تهیه کنند. اقدامی که خیلی سریع لو رفت و فتنه این اهالی فتنه برای مردم هویدا شد، این عده قصد دارند تا از اقدام مشکوک اسید پاشی حربه ای بر علیه مجلس و بویژه نیروهای حزب اللهی استفاده نمایند ، حضور برخی از محکومان فتنه ۸۸ در تجمع مقابل مجلس در هفته گذشته و برخی شعارهای سیاسی و فیمینستی در اصفهان هم بیانگر ماهی گیری این صیادان فتنه می باشد که از هر آب گل آلود قصد ماهی گیری خود را
دارند.

پرواضح است که نیروهای متدین و مذهبی که دغدغه ی ارزشها را دارند هرگز دست به اقداماتی غیرانسانی همانند آنچه در اصفهان اتفاق افتاد نمی زنند و این اتهام نچسب به نیروهای متدین فقط توسط دل سپردگان غرب طرح می گردد.

مسئولان ارشد انتظامی و امنیتی و قضایی و دولتی همه به صراحت اعلام کردند که گره زدن این قضیه به امربه معروف و نهی ازمنکر و مسئله حجاب صحت ندارد و این شیطنت دشمنان است ؛ اما باز هم برخی رسانه های داخلی و ورشکستگان سیاسی همچنان بر طبل دروغ اتهام زنی به نیروهای متدین می نوازند و با گره زدن این اقدام غیرانسانی به فریضه الهی امربه معروف به نوعی حمله به این اصل دینی را دنبال می کنند!! و بدنبال فتنه ی دیگرند که باید با این گروه که خوراک برای دشمنان ایجاد کردند نیز همچون اسیدپاشان برخورد قاطع صورت گیرد.

واقعاً چه دستهایی در پشت این فتنه رسانه ایی است که بین رسانه های داخلی که غالباً از بودجه بیت المال ارتزاق می نمایند با رسانه های معاند وحدت رویه ای ایجاد نموده است؟!

یقیناً یکی از اهداف فضاسازی رسانه ای اخیر این است تا آمران به معروف را از میدان به در کنند و آنان را در ادامه راه خود مردد نمایند ، اما زهی خیال باطل ؛ چرا که این اقدامات علاوه بر اینکه باعث دلسردی و هراس در دل آمران به معروف نمی شود بلکه  آنان را بر ادامه راه خود ثابت قدم تر می نماید. امروز احیاء تذکر لسانی و اجرای فریضه الهی امربه معروف و نهی از منکر در برابر سیل تهاجم فرهنگی غرب یک ضرورت انکار ناپذیر است و یقیناً اقدام دیر هنگام اما قابل تقدیر نمایندگان در بررسی لایحه حمایت از آمران به معروف طبق قانون اساسی است و پر واضح است که اجرای
آن فقط حامیان فرهنگ غرب و مروجان فساد را نگران می نماید و از این بدنبال جنجال رفته اند.

انصارحزب الله شهرستان دزفول

آبان۹۳

ارسال نظر

     


-->