حجت الاسلام بیگدلی در کمیسیون فرهنگی شورای شهر بر همسویی برنامه های دهه ی ولایت با ستاد غدیر تاکید کرد - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
10th، اکتبر 2013
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 10 th اکتبر 2013 ساعت 11:39 ب.ظ | کد خبر: 7693  

کمیسیون فرهنگی شورای شهر دزفول با حضور شهردار دزفول ، رییس اداره ی ارشاد اسلامی دزفول و امام جمعه ی موقت شهرستان دزفول “حجت الاسلام شیخ مرتضی بیگدلی” برای برنامه ریزی ویژه برنامه های دهه ی ولایت و عید غدیر در محل شورای اسلامی شهر دزفول تشکیل جلسه داد .

از مصوبات این جلسه تعیین مکان هایی مناسب برای برگزاری جشن های دهه ی ولایت و حضور باشکوه مردم ولایتمدار دزفول و پوشش خبری آن توسط صدا و سیمای مرکز خوزستان  بود .

همچنین در شب عید غدیر کاروان شادی با نام “کاروان ولایت “با حضور بیش از ۴۰ هیئت از شهرستان دزفول از میدان مثلث تا حرم مطهر سبزقبا سلام الله همراه با مدیحه سرایی حرکت خواهد کرد .

“حجت الاسلام بیگدلی” رییس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان دزفول خاطر نشان کرد :باید توجه داشت که برنامه های شورای اسلامی شهر همسو و هماهنگ بابرنامه های ستاد غدیر دزفول باشد .

از ویژه برنامه های اداره ارشاد اسلامی شهرستان دزفول به مناسبت “عید غدیر” برنامه ی “عموهای فتیله ای “در استادیوم شهید مجدیان ،شعر غدیر در سالن اداره ارشاد اسلامی و همچنین جشن در ۸۰ کانون فرهنگی هنری مساجد می باشد .

لازم به ذکر است که در روز ۹ ذی الحجه  ”دعای عرفه” در حرم مطهر سبزقبا و بقعه ی رودبند توسط حوزه مالک اشتر برگزار و بقعه ی علی مالک و حرم مطهر سبزقبا به این مناسبت گلباران و مزار شهدا عطر افشانی خواهد شد.

در پایان خاطر نشان می شود که اولین همایش بانوان ولایی در تاریخ ۱ آبان در حرم مطهر سبزقبا به همت حوزه ی علمیه ی خواهران برگزار می گردد.

IMG_4430

مجددز

ارسال نظر

     


-->