پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

حجت الاسلام و المسلمین پناهیان:به من گفت پس جوانانتان را چگونه کنترل می کنید؟ اگر این همه جوان، بدمستی نکنند و هوشیار باشند که شورش می کنند!!

ممکن است درغرب، مشکلاتی در مورد چشم چرانی نداشته باشند اما مشکلات غریزی بسیاری دارند. اسنادی در فیلم های غربی منتشر شده که بی حجابی، بحران های روحی بسیاری را موجب شده است.اسلام نمی خواسته که حجاب را مطرح کند که بگوید من می خواهم مشکل چشم چرانی را حل کنم؟ نه خیر. هیچ گاه نمی توان گفت که بی حجابی را رواج دهیم تا مردم عادت کنند. حجاب را رعایت می کنیم، سخت است ولی از بسیاری از سختی های دیگر جلوگیری می کند؛ برکات زیادی دارد.

.

این برهنگی در غرب اصلا طبیعی نیست. اصلا این طور نیست که وقتی انسان ها می خواهند آزاد باشند، به این شکل اقدام کنند. اینها برنامه ریزی شده و دست ساز است. یکی از سیاستمداران اروپایی به خود من می گفت که : شینده ام که جوانانتان را به کازینوها و غیره نمی فرستید چرا؟ گفتم: نه تنها اینجور جاها را نمی سازیم بلکه اگر کسی در ملاعام و در جامعه بخواهد چنین کاری بکند منع هم می کنیم. بعد به من گفت پس جوانانتان را چگونه کنترل می کنید؟ اگر این همه جوان، بدمستی نکنند و هوشیار باشند که شورش می کنند!!

اگر مردم مشغول پارتی ها نباشند، این مردم سرشان را بالا می کنند و سوال می کنند که چرا باید ۱۵ میلیون یهودی بر میلیاردها نفر مسیحی حکمرانی می کنند؟ چرا ثروت مسیحیان باید از یهودیان کمتر باشد؟ سرشان نه تنها گرم بازی شده است، اقلا ای کاش رضایت داشتند از این بازی…

اگر شما می بینید که زن و مرد در غرب به هم لبخند می زنند این لبخند را نشانه درصد رضایت بالا نبینید. به آمارها مراجعه کنید. درصد قابل توجهی از دختران آلمان، علاقمند بوده اند که با جوانان ترکیه ازدواج بکنند. بررسی کردند و دیدند که اینها به این علت نیست که علاقه به اسلام دارند و می خواهند با ترک ها ازدواج کنند بلکه به خاطر غیرتی است که ترک ها درمورد زنان دارند.

اگر می گویند درغرب مشکل نیست؛ مشکلات ابتدایی وجود ندارد اما مشکلات انتهایی بسیاری وجود دارد.

اخبار مرتبط