حجت الاسلام پناهیان: در بیداری اسلامی آقا به تنهایی وارد میدان شدند - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
3rd، فوریه 2015
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 3 rd فوریه 2015 ساعت 3:06 ب.ظ | کد خبر: 26434  

به گزارش دزمهراب دوشنبه شب یادواره فریادگران بیداری در آستانه سبزقبا(ع) با حضور طلاب و مردم انقلابی دزفول برگزار گردید.

در این مراسم حجت الاسلام احمد پناهیان ضمن گرامیداشت دهه فجر افزود: علاوه بر این که ما در دهه فجر میباشیم طی نقل ۴۵ روزه امشب شهادت حضرت زهرا(س) میباشد و فرقی نمیکند که کی شهادت حضرت فاطمه(س) مهم عرض ارادت به اوست.

ایشان با اشاره به پیروی از ولایت گفتند: چیزی که ما را حفظ میکند اعتقادی قلبی و بیرونی اجتماعی می باشد و اعتقاد به ولایت یعنی اتصال به خدا.

 

وی ادامه داد: وقتی میبینیم به پیامبر اکرم(س) اهانت کردن ما می آییم در مقابل کمپین محبت را راه اندازی میکنیم، محبت به پیامبر باید در تمام طول زندگی انسان باشد ولی در مقابل اهانت به قلب قدرت اسلام فریاد ما باید فریادی انتقامی باشد دلیل این اهانت این است که امروز قدرت پیامبر بیشتر آشکار شده است .

ایشان همچنین گفتند: امام صادق(ع) درس و مکتب را همانند تیغی به شاگردانش آموخت برای مبارزه، شما دزفولی ها مجاهدانی همچون آیت الله قاضی شیخ رضا ابوالقاسمی شهید سبحانی و شهید دانش داشته اید که همه مبارز انقلابی و جهادی بوده اند.

وی تصریح کرد: اگر بنشینید و بگویید الهم عجل لولیک الفرج تا قیامت هم بنشینید و بگویید به درد نمی خورد باید طبق روایت پیامبر که‌‌‍ فرمود اگر دیدی حاکمی حلالی را حرام کرد یا حرامی را حلال و عهد خدا را میشکند نباید ساکت بنشینی، الان انقلاب اسلامی در سراسر جهان وارد شده و برای تحقق این مهم باید با اعتقاد به امام زمان به پا خیزی و از این بستر استفاده کنی .

حجت الاسلام احمد پناهیان همچنین گفتند: این هایی که الان به پیامبر حمله میکنند تازه فهمیده اند که مشکل امام حسین نیست مشکل اصلی رسول الله است و این اهانت ها را انجام می دهند.

 

ایشان تصریح کردند: بیداری اسلامی امروز همان انقلاب ۵۷ و همان بعثت پیامبر نه شبیه آن اما ما هنوز ایمان لازم به این انقلاب را پیدا نکرده ایم ولی دشمن دیده و رفته به سراغ اصل و ریشه آن که پیامبر است و اهانت به پیامبر اهانت به الله است.

این عالم دینی همچنین اذعان داشتند: شما جوانان مراقب باشید که سرعت عملتان را کند نکنند سستی در برابر طاغوت سستی فکر و ایده است و به شما سرایت نکند آنجایی که باید بخورشید، بخورشید و آنجایی که باید نرم باشد، نرم باشید.

وی همچنین اضافه کرد: اولین ویژگی که خدا برای پیروی از ولی می شمارد این است که با امامت باشی و این با عشق به امام فرق می کند. مقام معظم رهبری دید به قلب مسلمانان حمله کردند رفتند و قلب طاغوت یعنی جوانانشان را هدف قرار دادند.

ایشان ادامه دادند: در بیداری اسلامی آقا به تنهایی وارد میدان شدند و ما و خیلی از مقامات کشور هنوز اعتقاد ندارند که بیداری اسلامی صورت گرفته و حضرت آقا صبر نکرد تا این اعتقاد صورت بگیرد خودش به تنهایی رفت و به قلب اروپا و آمریکا نفوذ کرد.

حاج احمد پناهیان با اشاره به عده ایی که مدام میگویند صلح حدیبیه در پاسخ این افراد گفت: در صلح حدیبیه نیرو بود ولی چون میدانستن که خون افرادی به ناحق ریخته میشود لذا صلح صورت پذیرفت و حالا چون رهبر گفته به مذاکرات خوش بین نیستم ولی مخالفتی نمیکنم ما هم مخالفتی نمی کنیم ولی موافق هم نیستیم.

 

ایشان در بخش های پایانی صحبت هایشان گفتند: دیری نخواهد پایید که همین جوانان اروپایی و آمریکایی پایه واساس رژیم صهیونیستی را پایین میکشند و نابود خواهند کرد . ما در جریان بحرین و یمن نقشی نداشتیم این دست خداست و این وعده خداست.

قرائت چند قطعه شعر آیینی، پخش کلیپ و همچنین عرض ارادت به حضرت زهرا(س) و نیز سردادن شعار دادن فریاد های مرگ بر آمریکا و اسرائیل از دیگر بخش های این مراسم بود.

 

نظر بینندگان
 1. رضا says:

  برنامه خیلی خوبی بود، جای تقدیر داشت احسنت

 2. انقلابی says:

  با هیات من الذله اش خیلی حال کردم ماشاالله هم سخنران بود هم مداح هم نطق میکرد هم شعار میداد

 3. s says:

  برنامه فوق العاده بود
  درود بر پناهیان

 4. 77 says:

  خیلی صحبت اضافه میکرد!!حیف جو سنگین بود و گرنه بلند میشدم جوابشو میدادم!!

ارسال نظر

     


-->