پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

حجه‌الاسلام حسین عبدالهی به سمت امام جمعه موقت دزفول معرفی شد.

به گزارش دزمهراب حجهالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول طی نامه‌ای حجهالاسلام حسین عبدالهی را به سمت امام جمعه موقت دزفول منصوب نمود.

متن نامه به شرح زیر می‌باشد:

محضر شریف فاضل ارجمند جناب مستطاب حجهالاسلام آقای شیخ حسین عبدالهی (دامه برکاته)

سلام علیکم

نظر به مراتب فضل و دانش و سجایای اخلاقی جنابعالی، شما را به مدت دو سال بعنوان امام جمعه موقت شهرستان دزفول منصوب نمودم. امید که با تجربه‌های ارزشمندی که دارید در جذب اقشار متدین بخصوص جوانان، کوشا و ساعی باشید و همانطوری که رهبر معظم فرمودند: “نمازجمعه قرارگاه ایمان، تقوا و بصیرت است” بتوانید با خطبه‌های غنی و جذاب بر رونق نمازجمعه بیافزائید.

ان‌شاءالله که همه بتوانیم با چنگ زدن به عروهالوثقی ولایت و رعایت احتیاط و تقوا، سرانجام و عاقبتمان ختم به خیر گردد.

والسلام

سید محمدعلی قاضی دزفولی

امام جمعه دزفول

گفتنی است حجهالاسلام والمسلمین حسین عبداللهی متولد ۱۳۵۶ دزفول است که در سال ۱۳۷۲ وارد حوزه علمیه آیت الله قاضی(ره) شد. وی پس از دو سال به شهر مقدس قم مهاجرت کرد و به مدت ۲۰ سال به ادامه تحصیل پرداخت و با حضور در درس خارج علما و اساتید برجسته همچون آیت الله وحید خراسانی بهره برد.

وی فارغ التحصیل مؤسسه پژوهشی علمی بقیه الله(عج) در رشته فقه و اصول و از استاد سطوح عالی حوزه علمیه قم و خوزستان می‌باشد.

حجهالاسلام عبداللهی در سال ۹۲ به دعوت تولیت حوزه علمیه و امام جمعه دزفول برای تدریس به حوزه دزفول دعوت شد.

تدریس کفایهالاصول آخوند خراسانی، وسایل و مکاسب شیخ اعظم انصاری در مؤسسه پژوهشی امام خمینی(ره) قم و حوزه علمیه آیت الله قاضی(ره) و فعالیت‌های مستمر تبلیغی و امامت جماعت در مساجد و هیئات دزفول از سال ۹۲  از فعالیت‌های دیگر ایشان به شمار می‌آید.

اخبار مرتبط