حجه الاسلام خسروپناه : عده ای از سرجهل یا به عمد اعتقادات جامعه را هدف قرار می دهند - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
4th، جولای 2015
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 4 th جولای 2015 ساعت 2:39 ب.ظ | کد خبر: 32082  

دزمهراب :نماز عبادی سیاسی جمعه در سومین جمعه از ماه مبارک رمضان با حضور اقشار مردم مومن و خداجوی دزفول وبه امامت حجت الاسلام والمسلمین خسروپناه  امام جمعه موقت دزفول در مصلای امام علی(ع) این شهرستان برگزار گردید.
namaz94.4.1200001

دعوت به تقوای الهی  وتبیین آئین معاشرت از منظرائمه معصومین

به گزارش دزمهراب به نقل از پایگاه اطلاع رسانی امامت جمعه دزفول(مجددز) خطیب نماز جمعه این هفته شهرشتان دزفول  در خطبه اول،  ضمن دعوت مردم به رعایت تقوای الهی به تبیین بحث آئین معاشرت از منظراسلام به ویژه درفرمایشات گوهر بار امام علی علیه السلام  و امام حسن مجتبی علیه السلام پرداخت و در ادامه گفت: یکی از گنجینه های بهشت خیر خواهی ونیکوکاری است وانسان مومن باید همیشه خیر خواه دیگران باشد .

امام جمعه موقت دزفول همچنین در ادامه  تصریح کرد: انسان باید برای اعمال خیر خود گرفتار ریاکاری وظاهر سازی نشود وچه خوب است عزیزانی که افطاری می دهند  نیازمندان را برسفره خود دعوت کنند بطوریکه دیگران هم متوجه نشوند.

عده ای که از سرجهل اعتقادات جامعه راهدف قرار می دهند

حجت الاسلام والمسلمین خسروپناه دربخش دیگری از این خطبه با اشاره به این نکته  هر چیزی که ارزش داشته باشد معمولا تقلب آن را هم می سازند گفت: متاسفانه عده ای از سر جهل ویا به عمد وبا شیطنت اعتقادات جامعه مارا مورد هدف قرار می دهند و در خوزستان وارد بازارهایی شده اند که اعتقادات مردم را خراب می کنند و در این زمینه همه باید مواظب باشند.

امریکائیها که شب وروز ادعای حقوق بشر می کنند به جنایتکاران خود پاداش می دهند

امام جمعه موقت دزفول در خطبه  دوم نماز با اشاره به سالروز ۱۲ تیر در سال ۶۷ ، از این روز بنام  روز جنایت امریکا نام برد وگفت: در این  روز ۲۹۸ نفر از مردم مظلوم ایران اعم اززن و مرد، پیروجوان کودک ونوجوان در هواپیمای ایرباس جمهوری اسلامی ایران مورد هدف گرفتند وآنهارا به شهادت رساندند

دکتر خسروپناه افزود: امریکائیها که شب وروز ادعای حقوق بشر می کنند  این جنایت را انجام وبعدهم به جنایتکارآن پادش می دهند .

در سفر اخیر خود به سویس به برخی از امریکائیها گوشزد کردم …

وی افزود: در سفر اخیر خود به سویس به برخی از امریکائیها گوشزد کردم آنموقع که شما نزدیک ۳۰۰ نفربی گناه را در هواپیما به شهادت رساندید و در ژاپن دوبمب  اتم برسرمردم ریختید وحتی همین الان از رژیم صهیونیستی  حمایت می کنیدکه ۴۰۰ کلاهک هستهای آماده شلیک دارد  هیچ نمی گوئید  اما ایرانی که نیروگاه هسته ای برای کارهای مفیدومصارف خود دارد  وخودتان هم همه چیز را می دانید  ایران را متهم به ساختن بمب اتم می کنید! چرا به جنایات خود نگاه نمی کنید  که ذره ای از انسانیت وعقلانیت واخلاق در رفتار شما پیدا نمی شود.

حجت الاسلام والمسلمین خسروپناه دربخشی دیگر به دیدار اخیر مسئولان قوه قضائیه بامقام معظم رهبری اشاره کرد وگفت : دراین دیدار معظم له براستقلال ، اقتدار وسلامت این قوه تاکید داشتند که ما ضمن تشکراز زحمات وتلاش  عزیزان قوه قضائیه در خواست می کنیم به این نکات مهم توجه کنند وساختاری را متناسب با معیارهایی که معظم له فرمودند درست وسازمندهی  کنند.

مردم مسلمان وحتی غیره مسلمانان درروز قدس شعار مرگ برا سرائیل اشغالگر سر می دهند

امام جمعه  موقت دزفول همچنین  با اشاره به جمعه هفته آینده که روز قدس و روز جبهه مقاومت و بیداری اسلامی است همچنین تاکید کرد : در این روزحتی غیره مسلمانان در راهپیمائیهای کشورهای مختلف شرکت می کنند وشعارمرگ براسرائیل اشغال گر سر می دهند ومردم ما هم برغم هوای گرم رمضان  همچون سالهای گذشته در این حرکت سیاسی انقلابی شرکت می کنند.

تحلیلی جامع  در خصوص جریان شناسی بین المللی مذاکرات هسته ای 

حجت الاسلام والمسلمین خسروپناه  بخش پایانی خطبه دوم  را به تحلیلی جامع  در خصوص جریان شناسی بین المللی مذاکرات هسته ای  اختصاص داد ه و در ادامه گفت: همانطوریکه ملت ایران آگاهند تحریم ایران از سال ۵۹ آغازشده و۳۴ سال است ادامه دارد ونظام جمهوری اسلامی ایران در این مدت  با اقتدار در مقابل آنها ایستاده است وخود امریکائیها هم فهمیده اند که مقاومت مردم ایران چقدر این ملت را به پیش برده است .

وی افزود: منشا تحریکات امریکائیها  نه بحث هسته ای نه  حقوق بشر ویا هر موضوع دیگری است بلکه  مقابله با نظام است. چرا که آنها متوجه بیداری اسلامی درجهان وحتی مخالفت نخبگان خود هم شده اند .

 امام جمعه موقت دزفول سپس با برشمردن  سه جریان بین المللی در این مذاکرات  واهداف آنهاگفت:گروه اول حزب جمهوری خواه است که مخالف هرگونه مذاکرات وتوافق است ودیدگاه آنها این است که ایران  نباید صنعت ودانش هسته ای داشته باشد وعلت آن مخالفت با اصل جمهوری اسلای ایران است.

حجت الاسلام والمسلمین  خسرو پناه از دمکراتهای امریکایی  بعنوان گروه دوم این جریان بین المللی نام  برد و گفت: دمکراتها با رهبری اوباما  معتقدند که جمهوری اسلامی ایران تثبیت شده است وما نمی توانیم در مقابل آنها مقابله کنیم  وفقط بابهانه گیری در مذاکرات می توان جلو گسترش پیشرفت های آن را بگیریم .

رییس موسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران اظهار کرد:اگر دانشمندان هسته ای ایران توسط غرب ترور شوند باز هم غرب موفق نخواهد شد جلوی پیشرفت هسته ای ایران را بگیرد زیرا دانش هسته ای در ایران بومی شده است.

امام جمعه موقت دزفول سومین مورد جریان شناسی بین المللی مذاکرا ت هسته ای را گروه موسوم به ترکیبی از جمهوریخواهان امریکا، صهیونیستها و آل سعودنام برد وگفت:این گروه مخالف هرگونه مذاکره وتوافق است.

کار تیم هسته ای ایران در مقابل سه جبهه  دشوار وجهادی است

 دکتر خسروپناه تصریح کرد تمام تلاش تیم هسته ای ایران در مقابل سه جبهه آنها این است که با بحث وگفتگو  واستدلال توافق خوب را بدست آورند  واین کاری دشوار وجهادی است. namaz94.4.1200002 namaz94.4.1200003

ارسال نظر

     


-->