حجه السلام قاضی در اردوی تشکیلاتی موسسه مهراب:اولویت ما درکار فرهنگی تجمیع مجموعه هایی است که در این زمینه فعالیت میکنند - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
13th، اکتبر 2013
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 13 th اکتبر 2013 ساعت 12:11 ق.ظ | کد خبر: 7741  

به گزارش دزمهراب حجه السلام قاضی در اردوی تشکیلاتی موسسه مهراب  بیان داشتند که اولویت ما درکار فرهنگی تجمیع مجموعه هایی است که در این زمینه فعالیت میکنند ایشان همچنین تصریح کردند ازتمامی ایده های در زمینه کار فرهنگی در شورای فرهنگ عمومی دز فول استقبال می شود و تا جایی که بتوانند در به ثمر رسیدن ایده پخته فرهنگی از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد.

“حجت الاسلام والمسلمین قاضی دزفولی”ضمن حضور در نشست فکری فرهنگی مهراب و اقامه نماز جماعت به ایراد سخنرانی پرداخت .

“حجت الاسلام والمسلمین قاضی دزفولی”با تبریک فرارسیدن ایام عید قربان و دهه امامت با اشاره به سخنی از پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله گفت : پیامبر علی علیه السلام را امین و حجت خود بر امت بعد از خود می داند و به او می فرماید : سخن تو ،سخن من و امر تو ، امر من و فرمان تو ، فرمان من است .

“امام جمعه ی دزفول” ضمن تشریح هجمه ی فرهنگی دشمن به میهن اسلامی ایران خاطر نشان ساخت که برای مقابله با این تهاجم که با تمام امکانات دشمن صورت گرفته باید با برنامه ، تشکیلات و نهضت و داشتن شاخص پیش برویم زیرا امکانات ما نسبت به غرب محدود است .

“رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول” افزود:نیروهای جوان ما با ایمان ، انگیزه ، فداکاری و الگو پذیری از ایثارگران و شهدایی که جان خود را نثار کردند تا امنیت فعلی ما تامین گردد  می توانند مشکلات پیش رو را به عقب برانند .

“حجت الاسلام والمسلمین قاضی دزفولی”با اشاره به گذشته ی درخشان و افتخار آمیز شهرستان دزفول تصریح کرد: دارالمومنین در گذشته ی نه چندان دور ۶۰/۷۰ مجتهد و عالِم داشته و یکی از اصلی ترین گام های کار فرهنگی پیدا کردن ریشه و اصل است و ما با شناخت گذشته می توانیم احیاگر آن باشیم.

لازم به ذکر است که  ”دکتر محمدرضا سنگری”محقق و نویسنده ی عاشورایی و “دکتر  وحید یامین پور” استاد دانشگاه و کارشناس فرهنگ و رسانه نیز در بین شرکت کنندگان این  نشستحضور داشتند.

10 11 12 13

ارسال نظر

     


-->