حضور آتش به اختیار درمیدان عمل باشعار”جهاد ادامه دارد”+عکس - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
26th، مارس 2018
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 26 th مارس 2018 ساعت 11:06 ق.ظ | کد خبر: 55090  

اردوی جهادی گروه جهادی شهید محمد گودرزی

 حضور آتش به اختیار درمیدان عمل باشعار”جهاد ادامه دارد”+عکس

دزمهراب: اردوی جهادی نزد دانشجویان از جایگاه ویژ‌ه‌ای برخوردار است، چرا که نیروی جوان از جرگه نفس خویش خارج شده و جوانی خود را با هدف عشقی الهی در کمک به نیازمندان عرضه می‌کند.

به گزارش دزمهراب: اردوی جهادی نزد دانشجویان از جایگاه ویژ‌ه‌ای برخوردار است، چرا که نیروی جوان از جرگه نفس خویش خارج شده و جوانی خود را با هدف عشقی الهی در کمک به نیازمندان عرضه می‌کند.

جای خالی طرح‌های جهادی و خدمت‌رسانی بیشتر به منطقه اروند همیشه خروشان دیده می شد، لذا بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی دزفول که ملقب به گروه جهادی شهید محمد گودرزی است برای دومین بار تصمیم گرفتند طرح جهادی و خدمت‌ رسانی خود را با رویکردی متفاوت اجرا کند؛ بنابراین از ۲۳ اسفند ۲۸ ماه سال ۹۶ کارگروهی تشکیل شد تا با گام‌های استوار این طرح را عملی سازند.

این اردوی جهادی که با حضور ۵۰ نفر دانشجویان خواهر و برادر این دانشگاه در رشته‌های مختلف آغاز به کار کرده بود محورهای کلی فعالیت‌ها و اقداماتی خود را بر ۴ پایه عـلمی ، آمـــوزشی وهنری ، تــــربیتی و عمرانی شکل گرفت.

لازم بذکراست طی مصاحباتی که با مردم این منطقه شد از مشکلاتی کثیری از قبیل: عدم پاسخگویی مسئولین به نیازها و مشکلات عدیده ی مردم، مشکلات فاضلاب، نبود آسفالت مناسب، نبود فضای تفریحی برای کودکان وجوانان این منطقه، نبود کارگاه های آموزشی برای بانوان، ضعف بهداشت و درمان، عدم آب تصفیه نشده، عدم تکمیل پروژه های مسکونی،و… را بازگو کردند.

آنچه پیش رو دارید گزارشی است از رئوس برخی از کارگاه‌های آموزشی و کلاس‌ها گروه جهادی شهید محمد گودزی است.

ارسال نظر

     


-->