حضور دکتر مجید بذرافکن در هیات داوران آثار مستند بخش های اقتصاد مقاومتی و نقد درون گفتمانی جشنواره فیلم عمار - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
30th، دسامبر 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 30 th دسامبر 2014 ساعت 7:17 ب.ظ | کد خبر: 24706  

به گزارش دزمهراب هیات داوران آثار مستند بخش های اقتصاد مقاومتی و نقد درون گفتمانی جشنواره فیلم عمار اعلام شد:

ابراهیم فیاض
متولد ۱۳۴۲ کازرون و عضو هیئت علمی دانشگاه‌های تهران، امام صادق (ع) و باقر‌العلوم است. وی علاوه بر تحصیل در حوزه، دارای مدرک کارشناسی «پژوهشگری» از دانشگاه تهران، کارشناسی‌ارشد «مردم شناسی» از دانشگاه تهران و دکتری «فرهنگ و ارتباطات» از دانشگاه امام صادق (ع) است.
کتاب‌های «سیاست، دین و فرهنگ»، «جامعه‌شناسی معرفتی ادبیات و ارتباطات»، «تعامل دین، فرهنگ و ارتباطات: نگاهی مردم‌شناختی»، «مهندسی فرهنگ عمومی»، «ایران آینده به سوی الگویی مردم شناختی برای ابر قدرتی ایران»، «تولید علم و علوم انسانی» و «مردم‌شناسی دینی توسعه در ایران: دین، فرهنگ و توسعه در ایران» از این استاد منتشر شده است.

حسن عباسی
متولد ۱۳۴۵ ازنا (لرستان) و دانش‌آموخته علوم استراتژیک و عضو هیئت علمی دانشگاه است.
از فعالیت‌های او می‌توان به برگزاری دوره های مختلف «غرب‌شناسی فلسفی، فرهنگی و استراتژیک»، کلاس‌های دکترینال جامع و همچنین دوره‌های «کلبه کرامت» اشاره کرد.
وی تا به حال بیش از ۱۴۰ کنفرانس علمی در داخل و خارج کشور برگزار کرده و متجاوز از۳۱  جلد کتاب در حوزه‌های مختلف علوم استراتژیک به رشته تحریر در آورده است. وی هم‌اینک رئیس مرکز «بررسی های دکترینال امنیت بدون مرز ایران» است.

مجید بذرافکن
متولد ۱۳۶۰ دزفول و دانش‌آموخته کارشناسی ارشد «معارف اسلامی و علوم سیاسی» (دانشگاه امام صادق علیه السلام) و دکتری «تدریس انقلاب اسلامی» است.بذرافکن همچنین کارشناس مرکز اسناد انقلاب اسلامی بوده و تدریس «انقلاب اسلامی» در دانشگاه از فعالیت‌های اوست.

محمدمهدی سیار
متولد ۱۳۶۲ زاهدشهر فارس، شاعر و دانش‌آموخته رشته فلسفه است. از مسئولیت‌های او می‌توان به مدیریت گروه فرهنگ و هنر دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی، مدیریت دفتر پژوهش هنرِ موسسه فرهنگی‌هنری شهرستان ادب، عضویت در هیئت تحریریه نشریه راه و تدریس ادبیات و منطق در دانشگاه امام‌صادق علیه السلام اشاره کرد.
وی با نگارش کتاب شعر «حق السکوت» در سال ۸۹ ، توانست جایزه کتاب سال  را از آن خود کند. از جمله سروده‌های شاخص او نیز می‌توان به سرودن اشعار «مرگ بر آمریکا» و «گزینه‌های روی میز» اشاره کرد که توسط حامد زمانی (خواننده) اجرا شده است.

محمدتقی یازرلو
فارغ التحصیل کارشناسی علوم سیاسی، تهیه‌کننده و کارگردان فیلم‌های مستند؛ وی مؤسس واحد تولید فیلم ستاد پشتیبانی جنگ در دوران دفاع مقدس است. یازرلو در دهه ۶۰ علاوه بر مسئولیت ستاد تبلیغات جنگ، مدتی نیز در کسوت قائم مقام سیمای مرکز سیستان و بلوچستان فعالیت کرد. وی به واسطه حضور در کشورهای مختلف، به عناون یک مستندساز بین المللی شناخته شده است. یازرلو همچنین سابقه مدیریت مرکز مانیتورینگ سازمان صدا و سیما را در کارنامه دارد.«وقتی که من نبودم»، «والعصر» و «زبان حال» از جمله آثار یازرلو هستند.

A0455082

فارس

ارسال نظر

     


-->