.: خــانـه‌داری :. - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
27th، نوامبر 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 27 th نوامبر 2014 ساعت 3:59 ب.ظ | کد خبر: 23347  

خانه‌داری یک شغل استــــ؛شغل بزرگــــ، شغل مهم، شغل حساس، شغل آینده‌ساز. اینکه به خانه‌داری به چشمِ حقارتــــ نگاه کنیم گنــــاهِ بزرگیستـــــ؛خانه داری و فرزند آوری یک مجـــاهدتـــِ بزرگ استــــــ .تربیتِ فرزند به وسیله‌ی مادر، مثل تربیتـــــِ در کلاس درس نیست؛

با رفتار است ، با گفتار است

با عاطفه است

با نوازش است ، با لالائی خواندن است

با زندگی کردن است

هرچه زن صالح‌تــر، عاقل‌تر و هوشمندتر باشد،این تربیتـــــ بهتر خواهد شد. اگر چنانچه ما این ها را درجامعه به دست فراموشی نسپریم، آن وقتــــ پیشرفتـــــ خواهیم کرد.

بیانات حضرت آقا حفظه الله در دیدار جمعی از مداحان

۹۲/۲/۱۱

+ خانه داری یک عبادت است ، حتــی یک هنر است و حتــی تر اینکه یک وظیفه و مسولیت است و مسولیت یعنی مورد سوال قرار میگیری برایَش فردای قیامت ، اصلا همین دنیــا حتــی ! وقتـــی درست انجامش ندهی و تویِ همیــن دنیــا محصول اولیه ی خرابش را بچینی !

اگر زن را به خیابان بکشانند این مسولیتــــ روی زمین می ماند و خانواده فلج می شود ، آن وقتــــــ به راحتــی همه ی آرمان های دین را از دستـــ میدهند نسل هایی که مادرانی بی مبالاتــــ داشته اند … نسلهایی که به جایِ تربیتـــ شدن توسطِ مادری متدین و باحیــا توسط زنانی تربیتـــ شده اند که اهل تبرج بوده اند و حتی مادرانی که خودشان تربیتـــــ شده ی دستـــِ رسانه هایِ غربی هستند و الگوی رفتار و پوشش و زندگی شان را از ماهواره گرفته اند ، حالا شما بگوییدآیا توقع می رود از زنی که دغدغه اش تبرج استـــ آن هم در خیابان ها  و پیش چشم نامحرم ها؛ که فرزندانی تربیتـــ بکنند که جانشان را فدای دین بکنند ؟

زن برجکـــ جامعه استـــــ ، زن را اگر بزنند جامعه را از هم پاشانده اند.

فَسیرُوا فِی الْأَرْضِ فَانْظُروا کَیْفَــ کانَ عاقِبَهُ الْمُکَذِّبین

بروید بنیان خانواده را در غربــــ ببینید ؛ پاشیده از هم … چرا ؟

چون اول کار زن ها خیابانی شدن را کار کردن همپایِ مردان را و سر باز زدن از مسولیتـــِ خطیرخانه داری را مترقی شدن پنداشتند …فوقع ما وقع…

 

برگرفته شده از besme-rabel-hosein.blog.ir

ارسال نظر

     


-->