9th، می 2017
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 9 th می 2017 ساعت 2:29 ب.ظ | کد خبر: 51961  

رئیس دادگاه بخش شاوور شهرستان شوش از دستگیری خفاش جاده شوش – اهواز خبر داد و گفت: سرقت مسلحانه و آدم ربایی از جمله اتهامات فرد مذکور معروف به ‘علی خفاش’ است.

علی خفاش ۳۰ ساله ساکن بخش شاوور سابقه فروش مواد مخدر ، سلاح و سرقت دارد که در یک ماه اخیر با آدم ربایی ، تجاوز به عنف ، ضرب و جرح و سرقت مسلحانه موجب رعب و وحشت اهالی منطقه و مسافران جاده شوش – اهواز شده بود.
وی اظهار کرد:خفاش جاده شوش – اهواز با آدم ربایی و ضرب و جرح افراد و نیز تهیه فیلم از افراد آنان را تهدید کرده و مورد اذیت و آزار قرار می داد.
رئیس دادگاه بخش شاوور شوش با قدردانی از تلاش شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان (عج) ، پلیس آگاهی و فرمانده انتظامی شهرستان شوش برای دستگیری این فرد شرور افزود:علی خفاش در مخفیگاه خود در شاوور به دام افتاد.
افراخته با بیان اینکه تاکنون چهار نفر از این متهم به خاطر اذیت ، آزار ، آدم ربایی و تجاوز به عنف شکایت کرده اند افزود: شاکیان که از افراد محلی می باشند در مسیر تردد در جاده شوش – اهواز در اوایل اردیبهشت ماه جاری مورد اذیت و آزار ، آدم ربایی و تجاوز به عنف قرار گرفته اند.

وی از شهروندانی که به نوعی از سوی فرد مذکور مورد اذیت ، آزار و سرقت قرار گرفته اند خواست با مراجعه به پلیس آگاهی شوش شکایت خود را برای رسیدگی در دستگاه قضایی ارائه کنند.

ارسال نظر

     


-->