پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

دانلود ترانه بسیار زیبای “شهر غرور ” / سید مهدی ضامنی

ترانه “شهر غرور ” به خوانندگی جوان بسیجی دزفولی سید مهدی ضامنی و شاعر این ترانه آقای احسان محمدی که  در روز چهارم خرداد در یادواره شهدای موشکی اجرا شد

«دنیا شنیده قصه مونو»

«شهری که به عهدش وفا کرد»

«با ذره ذره ی وجودش»

«دزفول دینش رو ادا کرد»

سایت دزمهراب  به نوبه خود برای این جوان بسیجی و مومن آرزوی موفقیت و سربلندی دارد

 

دانلود ترانه شهر غرور(کلیک نمایید)zameniبه نقل از الف دزفول/:

آقا مهدی که متولد 1369 است و کارشناسی حقوق دارد و در حال حاضر دوران خدمت سربازی اش را در سپاه ناحیه دزفول سپری می کند، ترانه اش را چنین برایم معرفی کرد :

«از چهار ماه پیش به پیشنهاد پدرم، مقدمات این کار را شروع کردم. شعرش را آقای احسان محمدی برایم گفت که از دوستانم است.آهنگسازی کار را خودم انجام دادم و تنظیم آن را آقای «امید رهبران» از «موسسه فرهنگی هنری افق نو »انجام داده است و این موسسه ، همان موسسه ای است که کار تنظیم آهنگ مرگ بر آمریکای حامد زمانی را انجام داده است و به پیشنهاد سپاه دزفول روند تهیه کار سرعت گرفت و سپاه دزفول هم قول حمایت از من در این ترانه را داده است»

آقا مهدی هم درد دل بسیاری از هنرمندان دزفول را داشت و اینکه او را در استان ها و شهرهای دیگر بهتر از دزفول می شناسند، اینکه اجراهایی زنده در استان قم و کرمان و . . . داشته است و اینکه موسسه افق نو ، قصد دارد با او کار کند و از پیشرفت هایش برایم گفت و اینکه دوست دارد همیشه کارهای ارزشی بخواند.

 

اخبار مرتبط