23rd، فوریه 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 23 rd فوریه 2014 ساعت 1:33 ق.ظ | کد خبر: 12017  

پیرو مسائلی که چند وقتی در شهر بوجود آمد مجموعه انصار تلاش نمود تا با اخبار و تحلیلهایی بین اعتراض مردمی و حرکات غیرقانونی و هنجارشکن و بویژه فرصت طلبان تمایزی برقرار نموده و صف معترضان آگاه رااز فرصت طلبان و افراد ناآگاه جدا نماید و الحمدالله تا حدود زیادی موفق بود. در این بین نقش رسانه ها بویژه برخی از رسانه های مجازی در این حوادث ممتاز بود و فشارها و توهین های فراوانی را به جان و دل خریدار شدند، هرچند که برخی ها سایتها هم انگار هیچ اتفاقی در این شهر نیفتاده است و راه سکوت و یا بسیار گذارا را در پیش گرفتند. رسالت رسانه اینست تا اطلاع رسانی دقیق نموده و با گزارش ها و گفتگوها فضای درستی را به خواننده خود نشان دهد.

متاسفانه برخی ها در شهرمان تصورشان از رسانه اینست که : رسانه یعنی “تریبونی برای بیان گزارش کار به مردم و لاغیر”و آن هم در قالب “دیدار فلان آقای مسئول با اصحاب رسانه” و اگر رسانه ها کوچکترین نقدی نمودند انواع هجمه ها وفشارها و تهدید و توهین ها آغاز می شود، اما رسانه علاوه بر بیان خدمات مسئولان باید چشم تیز بین مردم از عملکرد مسئولان نیز باشد.

همت همه ما و نیز دوستان رسانه ای بویژه در فضای مجازی در طول این مدت ایجاد وحدت و نقد منصفانه بوده است ؛ اما انگار برخی ها این روند مورد پسندشان واقع نیفتاده است و در رسانه های تازه متولدشده و نوپا سعی بر این دارند تا این حرکات خبری را با تحلیلهای سست که بیشتر به تهدید نزدیک است به خیال خود واهمه ای در دل مدیران سایتهای دزفول ایجاد کنند و از این طریق برای خود نامی دست و پا کنند. لذا نیاز است به این افراد عرض کنیم قرار نیست همه رسانه ها به سلیقه فلان شخص و گروه مطلب بنویسد.

خوشحالیم که اصحاب رسانه های اینترنتی در دزفول بصورت مستقل و پرتوان فعالند و در این قضایا وحدت رویه ای دارند و در این راه، نامهربانی را با صبوری تحمل نموده و این سنگ اندازیها نمی تواند بر اراده جوان و پرانگیزه دوستان خبری دزفول خللی ایجاد نماید دوستان می دانند که حضور فعال و هوشیار در میدان، تیر و ترکش به همراه دارد. همه در دست هم دهیم تا شهری پر از مهر و محبت داشته و با وحدت خود دشمنان این مرز وبوم را نامید کنیم.

بدینوسیله از انعکاس اخبار و تحلیلهای انصارحزب الله در خصوص جریانات اخیر در رسانه های خبری و بویژه سایتهای خبری و فعال دزفول از جمله: شبکه خبری دزفول(دزان ان) ، موسسه مهراب (دز مهراب)، دزنا۲۴ ، سایت خبری روناش و دزفول نیوز کمال قدردانی و تشکر را می نماییم .

pelaknews

ارسال نظر

     


-->