دزفول در زیرساخت‌ها و راهسازی در سال‌های اخیر صفربوده است - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
15th، دسامبر 2013
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 15 th دسامبر 2013 ساعت 4:06 ب.ظ | کد خبر: 10716  

دز مهراب :نماینده مردم شهرستان دزفول درمجلس شورای اسلامی گفت: اگر همراهی و همکاری مردم عزیز و مسئولان و دستگاه‌های نظارتی با مدیریت شهری باشد، روند پیشرفت شهرستان دزفول سریع و قطاری که راه افتاده از سرعتش کاسته نمی‌شود.

، مهندس”عباس پاپی زاده” دردیداربا مردم ولایتمدارشهرک شهید محمدمنتظری دزفول اظهارکرد: اخیرا دولت لایحه بودجه سال ۹۳ را تحویل مجلس کرد و در حال حاضر کمیسیون‌های مختلف مجلس در حال بررسی سرفصل‌ها و ردیف‌های بودجه‌ای هستند که دولت به مجلس پیشنهاد داده است.

نماینده مردم این شهرستان درمجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه هر تصمیمی که مجلس شورای اسلامی آن را مصوب کند بیشترین اثر آن برای مدیریت شهری است، خاطرنشان کرد: این قوانین در شهرها و برای شهروندان عزیز می‌تواند اثرات موثر و مستقیمی داشته باشد که ان‌شاءالله بتوانیم با پیش‌بینی‌هایی که می‌کنیم بیشترین سهم را در بودجه داشته باشیم.

پاپی زاده با تاکید بر اینکه وضعیت اقتصادی کشور و مردم در مجموعه مدیریت شهری اثرگذار است، تصریح کرد: اگر همراهی و همکاری مردم عزیز و مسئولان و دستگاه‌های نظارتی با مدیریت شهری باشد، روند پیشرفت  شهرستان دزفول در آینده هم ادامه خواهد داشت و قطاری که راه افتاده از سرعتش کاسته نمی شود.

وی یادآور شد:هرچند شهرستان دزفول در زیرساخت‌ها و راهسازی در سال‌های اخیر صفربوده اما با توجه به عقب‌ماندگی‌های سنوات گذشته، نیازمند بودجه‌های دولتی و ملی هستیم تا بتوانیم این عقب افتادگی را جبران کنیم.

نماینده مردم شهرستان دزفول درمجلس شورای اسلامی گفت: شهرستان دزفول نیازمند توسعه زیرساخت‌ها و افزایش هزینه‌های احداث آن است.

وی با بیان اینکه این شهرستان دریکی ازمناطق محروم یاد می شود ، ادامه داد: توجه و عنایت مسئولان به این نقطه از کشور امری واجب و ضروری است.

وی اضافه کرد: بر این اساس عنایت به تخصیص اعتبارات ویژه به این منطقه باید مد نظر مسئولان امر باشد.

پاپی زاده با بیان اینکه مسئولان در حوزه بودجه‌ریزی استان خوزستان باید توجه و عنایت ویژه به اولویت‌های شهرستان دزفول داشته‌ باشند،با اشاره به توسعه عمرانی، صنعتی، کشاورزی، فرهنگی و ورزشی شهرستان دزفول، بر تلاش همگانی برای بروز تحولات اساسی در سیمای شهرستانی نیز تأکید کرد.

وی به احداث کارخانه تولید رب گوجه فرنگی در دزفول اشاره کرد و افزود: این کارخانه در شهرک صنعتی دزفول احداث شده و روزانه ۵۰۰ تا یکهزار تن گوجه فرنگی نیاز دارد ودرآینده نزدیک به بهره برداری خواهد رسید.

نماینده مردم شهرستان دزفول درمجلس شورای اسلامی افزود: اتمام پروژه کارخانه فرآوری محصولات کشاورزی تولید رب گوجه فرنگی با عنوان یکی از کارخانجات بزرگ محصولات کشاورزی با پیگیری و مذاکرات صورت گرفته با مسوولان ارشد کشور تاکنون ۷۰ درصد پیشرفت داشته است.

پاپی زاده اظهار داشت: با راه اندازی بهره برداری از شرکت تولید رب گوجه فرنگی ، معضل بیکاری رفع و شاهد توسعه روز افزون کشاورزی شهرستان خواهیم بود.

وی درادامه سخنان خودگفت: رفع مشکلات مردم در همه بخش‌ها نیز امری ضروری و واجب است.

پاپی زاده افزود: در این راستا نباید از هیچ کوششی دریغ شود و باید تک تک مشکلات اساسی مردم شهرستان دزفول بر طرف شود.

وی خطاب به مسئولین حاضردراین نشست اهالی محترم شهرک شهیدمحمدمنتظری تاکیدکرد: مدیران شهرستان دزفول نیز باید تلاش خود را در این حوزه یعنی پیگیری مشکلات مردم دوچندان کنند.

وی درپایان اظهارداشت: مدیران دستگاه‌های اجرایی موظفند تا به منظور ارائه عملکردها، تلاش‌ها و خدمات ارزشمند نظام تلاش کرده و با بهره‌گیری از اعضای شورای اسلامی محل خود ازروندپیشرفت خدماتی مطلع شوند.

گفتنی است: در این دیدار که در مسجدشهرک شهید محمدمنتظری دزفول انجام شد مشکلات بهداشتی، عمرانی ، ورزشی ، آموزشی و غیره از سوی اهالی این شهرک عنوان و مسوولان مربوطه در خصوص رفع آنها پاسخ دادند.

کد خبر:۹۷

v

ارسال نظر

     


-->