دستگاه های مختلف باید در مقوله تفریحگاه های دزفول جدیت به خرج دهند - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
10th، ژوئن 2016
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 10 th ژوئن 2016 ساعت 2:18 ب.ظ | کد خبر: 44036  

در ضرورت پیوست فرهنگی در سواحل رودخانه دز که اخیرا امام جمعه دزفول تأکید بسیارداشتند به همین منظور مصاحبه ای داشتیم باحجت الاسلام والمسلمین دکترخسروپناه امام جمعه موقت شهر دزفول

ایشان در رابطه با پیوست فرهنگی تفریح گاههای ساحلی دزفول بیان کردند: مجتمع ساحلی دزفول یکی از مزیت های خوب و مناسب شهرستان میباشد که می بایست برای تفریح و استفاده ی عموم مردم شریف شهرستان آماده گردد. ایشان در رابطه با ضرورت پیوست فرهنگی افزودند: تدوین پیوست فرهنگی برای بازسازی مجتمع فرهنگی ساحلی دزفول امری ضروری است که باید با مشارکت نهادهای مختلف و استفاده از صاحبنظران فرهنگی تهیه گردد و در شورای فرهنگ عمومی شهرستان مطرح و تصویب گردد.

امام جمعه موقت دزفول در رابطه باعملیاتی کردن این مصوبه افزودند،شورای شهر،شهرداری،نیروی انتظامی و دادستانی میبایست پای کاربیایند ووظایف خود را انجام دهند. وبرای اجرای مصوبات و قوانین جدیت به خرج دهند.

رئیس موسسه حکمت و فلسفه ایران گفت: محوریت این مقوله فرهنگی باید شخص امام جمعه شهرستان باشند. و دستگاههای مختلف میبایست مساله تدوین پیوست فرهنگی رازیر نظر ایشان جلو ببرند.

ایشان همچنین در پاسخ به سوال خبرنگار ما مبنی بر ضرورت تدوین پیوست فرهنگی در طرح ها و پروژه های عمرانی افزود:طبق مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی ،تمام فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی باید دارای پیوست فرهنگی باشند. مخالفت با این مصوبه، مخالفت با برنامه توسعه ی پنجم و ششم کشور و مخالفت با اسناد بالا دستی میباشد.

* بیدار نبوز

ارسال نظر

     


-->