دستگیری 50 نفر در دزفول در رابطه با مواد مخدر - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
20th، نوامبر 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 20 th نوامبر 2014 ساعت 12:56 ب.ظ | کد خبر: 23004  

رئیس پلیس مواد مخدر دزفول گفت

 دستگیری ۵۰ نفر در دزفول در رابطه با مواد مخدر

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر دزفول در این رابطه  گفت : در یک ماه گذشته ۵۰ نفر در ارتباط با مواد مخدر در سطح این شهرستان شناسایی شده  و دستگیر گردیدند

سرگرد ‘ محمد محمدی نسب ‘ در جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان دزفول همچنین افزود : در این مدت یک و نیم کیلو گرم انواع مخدر نیز در دزفول کشف گردیده است.

وی بیشترین تخلف در این رابطه در سطح شهرستان دزفول را خرده فروشی مواد مخدر دانسته  و افزود: در برخی مغازه های عطاری در سطح شهر نیز مقادیری مواد مخدر کشف گردید.

‘ احمد علیپور’ معاون فرماندار دزفول نیز در این نشست از اعتیاد به عنوان یک تهدید جدی برای جوانان و خانواده ها نام برد و گفت:مبارزه با مواد مخدر باید به شکل گسترده و با مشارکت خانواده ها انجام شود.’سید علی فاضل زاده ‘ معاون دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول نیز با ابراز نگرانی از گسترش پدیده اعتیاد به مواد مخدر بین جوانان  گفت : مبارزه با مواد مخدر برنامه ریزی ، همکاری و مشارکت همه مردم را می طلبد.

در این نشست برگزاری سه کارگاه پیشگیری از اعتیاد توسط بهزیستی ، کارگاه سلامت ، مهارت و نشاط در دانشگاه صنعتی جندی شاپو دزفول ر و کانون های فرهنگی تصویب گردید.

مواد مخدر دزفول

ایرنا

ارسال نظر

     


-->