دوائی فر کماکان شهردار دزفول است - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
4th، سپتامبر 2013
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 4 th سپتامبر 2013 ساعت 7:40 ب.ظ | کد خبر: 6333  

 پس از تصمیم روز گذشته شورای شهر دزفول مبنی بر عزل”محمدعلی دوائی فر” از سمت شهرداری دزفول و انتصاب  سرپرست برای این شهرداری، رایزنی های مختلفی میان مسئولین ارشد شهرستان در davaeefarاین خصوص انجام شد .
طی پیگیریهای بعمل آمده  شب گذشته جلسه در این خصوص با حضور تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر دزفول در حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه دزفول برگزار شد.
در این جلسه “سید محمدعلی قاضی دزفولی” ضمن تبریک به اعضای جدید دوره چهارم شورای اسلامی شهر دزفول همگی اعضا را به اتحاد و همدلی و پرهیز از اختلاف و تنش دعوت نمود.
وی گفت: در خصوص تغییر شهردار و انتخاب شهردار و یا سرپرست جدید شهرداری دزفول شایسته بود با تامل و تدبیر بیشتری عمل می شد زیرا عملکرد شهردار کنونی دزفول علارغم نقدهایی که بر آن وجود دارد قابل ستایش بوده و مردم نیز از این عملکرد رضایت نسبی دارند.
رئیس شورای فرهنگ عمومی دزفول ضمن تاکید بر اهمیت حفظ آرامش و دوری جستن از هر گونه تشنج در جامعه تصریح کرد: پیشنهاد اینجانب این است که در این فقره ضمن احترام به قانون و حفظ شان شورا ترتیبی اتخاذ شود که عزل شهردار متوقف شده و یا به تاخیر افتد تا تصمیم مناسبی در خصوص ابقا و یا جایگزینی نیروی قویی تر از شهردار کنونی اتخاذ گردد.
در همین رابطه امروز(چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۲) “عبدالرضا احسانی نیا”، فرماندار دزفول اعلام کرد: باتوجه به نقص قانونی صورتجلسه عزل شهردار و انتصاب سرپرست برای شهرداری دزفول، “کان لم یکن” بوده و “دوایی فر” کماکان تا بررسی مجدد شورا در مصدر شهردای دزفول باقی خواهد ماند.

لازم به ذکر است دیروز در جریان جلسه شورای شهر عده ای به نشانه اعتراض جلسه را ترک کرده اند.

دزان ان

ارسال نظر

     


-->