دو نکته و محور در انقلاب بود یکی مساجد و دیگری قرآن - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
10th، فوریه 2015
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 10 th فوریه 2015 ساعت 3:14 ق.ظ | کد خبر: 26826  

امام جمعه دزفول در دیدار هیئت اجرایی کانون جلسات قرآن دزفول

 دو نکته و محور در انقلاب بود یکی مساجد و دیگری قرآن

به گزارش دزمهراب هیئت اجرایی کانون جلسات قرآن شهرستان دزفول دوشنبه شب بعد از نماز مغرب وعشا در مسجد امام حسن مجتبی(ع) بازار قدیم، با نماینده ولی فقیه و امام جمعه دزفول دیدار کردند.

در این نشست حجت الاسلام والمسلمین قاضی دزفولی ضمن تبریک ایام الله دهه فجر گفتند: یکی از برکات دهه فجر و انقلاب و این نهضت تجدید بیعت با امام و خلف صالح ایشان است.

دزمهراب- جلسات2

ایشان در ادامه گفتند: دو نکته و محور در انقلاب بود یکی مساجد بودند که انقلاب ما از مساجد شروع شد، الان هم مسجد برای ما سنگر میباشد. در زمان انقلاب شهدای انقلاب همچون شهید مومن می آمدند و از آیت الله قاضی اذن می گرفتند و حتی آیت الله قاضی اجازه دادند حدود دوهفته نماز جماعت در این مسجد تعطیل شود و به جای آن نمایشگاه کتاب های انقلابی برگزار گردید.

وی ادامه داد: محور دیگر قرآن است، قرآن به ما آموخت که در مقابل ظالم بایستیم و ذلت را نپذیریم. شما از یک طرف پایگاهتان مسجد است و از طرفی نسخه ی کاری و دستور عملتان قرآن است.

ایشان خاطر نشان کردند: من معتقدم بار دیگری باید جایگاه مسجد و قرآن را در کارتان بازنگری و بازبینی کنید و می توانید با فکر نو خلاقیت جدید کارتان را از دوباره آغاز کنید.

امام جمعه دزفول در بخشی دیگر از سخنانشان گفتند: امروز میبینیم رهبر ما با آن نامه که بهره گرفته از رسالت انبیاء الهی است با آن استدلال بسیار زیبا و حکیمانه به قلب دشمن حمله فرهنگی میکند.

دزمهراب - قاضی

وی ادامه داد: از ویژگی های رهبری این است که فقط در مقابل دشمن دفاع نمی کند حمله ی فرهنگی را هم انجام می دهند و این الهام گرفته از قرآن و سیره ی انبیاء الهی است و ما هم باید در امور فرهنگی اقتدا به رهبرمان کنیم.

ایشان خاطرنشان کردند: این که بیاییم و فقط مشکلات را بیان کنیم کاری درست نیست و باید جهت بهبود عمل هم بکنیم و انشاءالله ما به دشمن نشان خواهیم داد که در مقابل ایستاده ایم و از هر قشری در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت میکنیم.

حجت الاسلام قاضی دزفولی افزودند: دشمن خیلی تلاش می کند ایران را ناامن کنند این می طلبد ما بصیرت داشته باشیم و احساس مسئولیت کنیم و ما الحمدالله الان خلف صالح امام را داریم و خداوند هم وقتی می بینید مردمی دین خدا را اجرا می کند و بصیرت دارند تا وقتی این برنامه است این ملت شکست نمی خورد.

دزمهراب- جلسات 1

وی در پایان گفت: تا وقتی که ملت در راه خدا حرکت کند دست الهی پشت سر این ملت است اخلاص یک سیری است که اگر حتی اندکی در یک کار باشد آن را اثر گذار می کند، الان هم اگر کار حتی کوچکی در مساجد انجام دهیم همراه با اخلاص باشد اثرش از دهها کار بزرگ بدون اخلاص بیشتر است.

ارسال نظر

     


-->