پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

رئیس ستادامربه معروف ونهی از منکردزفول:ناهنجاریهای اخلاقی وفرهنگی باید ازبعضی اماکن عمومی در شهرستان برچیده شود

ghazi_majdedez-154x132

“حجت الاسلام ولمسلمین سید محمد علی قاضی” در اولین نشست ستاد احیای امر به معروف ونهی از منکرشهرستان دزفول در سال جدیدگفت: جایگاه  این ستاد و وظایف محوله آن در سالی که بنام فرهنگ از سوی مقام معظم رهبری نامیده شده است از حساسیت ویژه ای بر خوردار است.

امام جمعه دزفول افزود: این ستاد با تشکیل جلسات منظم ودستورات ضروری ولازم ومتناسب با جامعه باید در جهت رشد و تعالی فرهنگ دینی و ولایی این شهرستان گامهای موثری بردارد.

رئیس ستاد امر به معروف ونهی از منکر شهرستان با انتقاد شدید وگله از بر خی از ناهنجاریهای اجتماعی تا کید کرد: بی عفتی ، بی حیایی، کار مردم را  و وظیفه ای اداری خودرا در قبال مردم انجام ندادن نمونه هایی از منکرات است که بایدعلاوه بر فرهنگ سازی با متجاوزان به قانون هم بر خوردشود.

امام جمعه دزفول با بر شمردن بر خی از منکرات در سطح اماکن عمومی از مسئولین زیربط خواست که دراین زمینه اقدام کنند و من آنهارا مطالبه می کنم.

حجت الاسلام ولمسلمین “سید محمد علی قاضی” با تاکید بر اینکه بر خی از فضاها مانند بوستانها ، تالارها و اماکن عمومی در سطح شهرستان دزفول باید محلی آرام و بدور از مفسده برای مردم شهری باشد که افتخار تقدیم ۲۶۰۰ شهید را تقدیم اسلام ونظام کرده است یاد آور شدباید مواظب رخنه های فرهنگی باشیم چر اکه اگر اشرار حاکم شوند امنیت ، استقلان و خون مقدس شهدامورد هجوم قرار خواهد گرفت.

در ادامه این جلسه جناب سرهنگ چنداز فرمانده منطقه انتظامی دزفول با ارائه گزارشی در زمینه بر خورد با برخی از تالارهای عروسی متخلف و تشکیل جلسات با مدیران آنها گفت : از این پس با هر گونه تخلف بر خورد و به مقامات قضایی گزارش خواهدشد. وی افزود: نیروی انتظامی منطقه دزفول در فروردین امسال ودر مقایسه با مدت مشابه سال قبل در کاهش جرائم ۵۰ درصد ودر افزایش کشفیات ۱۸۰ درصد رشد داشته است.

همچنین دراین جلسه سرهنگ پاسدار خسرو آبادی جانشین فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج دزفول گزارشی را در خصوص جمع آوری تجهزات ماهواره ونیز فعالیت جریان انحرافی یمانی ارائه داد. در این جلسه همچنین بخشی از یک فیلم مستند از جنایات داعش و دیگر متجاوزان سوریه درکشتار مردم به نمایش درامد که مورد تاسف وتاثر شدید اعضای این ستاد شد.

اخبار مرتبط