۱۱ام، مرداد ۱۳۹۵
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: ۱۱ ام مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۷:۱۸ ب.ظ | کد خبر: 45704  

 رسوایی بزرگ در فوتبال ایران!+عکس

نکته مهم این است که مقام رده بالای فدراسیون که مورد اشاره این وکیل بوده، هنوز در فدراسیون مشغول است بنابراین باید از بین مدیران مشترک دوره گذشته و حال فدراسیون که رتبه بالایی هم دارد، درباره صحت و سقم این ادعاها پرسید.

به گزارش دزمهراب وکیل چند بازیکن فوتبال که طی سال های اخیر در جامعه فوتبال در نقش های مختلف از جمله کار در یک روزنامه ورزشی هم دیده شده،دست به افشاگری زد. این وکیل که بدون ذکر نام خاطیان، دست به افشای برخی مسایل پشت پرده کرده است، در واکنش به اتفاقات رخ داده درباره تیم بانوان ملوان، نوشته ای را منتشر کرد که بسیار جنجالی است.

تابناک نوشت؛ حالا باید پرسید آیا کمیته اخلاق در این موضوع ورود کرده و اظهارات کامل و دقیق تر این فرد درباره ادعاهای آن مقام فدراسیون را پیگیری می کند یا خیر؟
نکته مهم این است که مقام رده بالای فدراسیون که مورد اشاره این وکیل بوده، هنوز در فدراسیون مشغول است بنابراین باید از بین مدیران مشترک دوره گذشته و حال فدراسیون که رتبه بالایی هم دارد، درباره صحت و سقم این ادعاها پرسید. حدس زدن نام آن بازیکن بزرگ هم برای اهالی فوتبال چندان دشوار نیست.
عبدالصمد ابراهیمیدر این نوشته به دوپینگ خونی یکی از ستاره های بزرگ و سابق فوتبال ایران و اطلاع فدراسیون اشاره کرد و جزئیات جالبی در این باره نوشت:
ارسال نظر

     


-->