روایت حجه الاسلام قاضی از سفر دولت به خوزستان/تقدیر ها و گلایه ها - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
18th، ژانویه 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 18 th ژانویه 2014 ساعت 2:05 ب.ظ | کد خبر: 11513  

“امام جمعه و نماینده ی ولی فقیه در شهرستان دزفول “حجت الاسلام والمسلمین قاضی ”در خطبه های نماز جمعه این هفته با تقدیر و تشکر از ریاست جمهوری”حجت السلام والمسلمین دکتر حسن  روحانی”به خاطر برگزیدن خوزستان برای اولین سفر استانی دولت افزود: با تصمیمات اتخاذ شده روزنه های امید به روی مردم نجیب و دلیر این خطه گشوده شده است.

امام جمعه دززفول همچنین در ادامه افزود:ریاست جمهوری در دیدار با علمای استان خوزستان عظمت رهبر معظم انقلاب و تبعیت از ایشان را نشان اقتدار کشور دانسته و در این راستا ،از اجرای طرح مفصل امام خامنه ای “دامت برکاته ” را که سالها پیش در خصوص کشاورزی خطه ی زرخیز خوزستان ابلاغ شده  و راکد مانده را با احیای  ۵۵۰هزار هکتار زمین کشاورزی و اختصاص ۱/۵ میلیارد دلار اختصاص به آن تقدیر کرد .

“امام جمعه شهرستان دزفول” احیای این زمینها را تحولی عظیم در صنعت کشاورزی کشور دانست و از دیگر دست آوردهای این سفر به بررسی وضعیت رود کارون و اتخاذ تصمیم های لازم در خصوص احیای آن اشاره نموده و همچنین تصریح کرد:  ”حجت الاسلام والمسلمین دکتر روحانی” نسبت به وضعیت نامناسب بهداشت و درمان و بیکاری جوانان در خوزستان کسب اطلاعات دقیق نمودند.

“رییس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر دزفول” با گلایه از کم توجهی و کم لطفی نسبت به پایتخت مقاومت ایران اسلامی در این سفر افزود:دزفول شهر دوم استان و سنبل مقاومت کشور است و اسطوره ی این مقاومت پیر مجاهد نستوه “آیت الله قاضی” است که در این سفر هیچ ذکری در این خصوص به میان نیامد.

ایشان در ادامه افزود:آمار تخریب دزفول ناشی از موشکباران کمتر از آبادان نبود ولی چون مردم در شهر مانده و با تبعیت از پیر خود “آیت الله قاضی دزفول نگذاشتند خرابی ها جمع شده و خود را نشان دهند و علیرغم آسیب دیدن زیرساختهای شهر،مرتب آثار ناشی از بمبارانها را بازسازی کردند.

“امام جمعه شهرستان دزفول ” سخنان خود با معاون پارلمانی ریاست محترم جمهوری “آقای انصاری”،وزیر کشور و “دکتر ابتکار”رییس حفاظت محیط زیست پس از جلسه ی شورای اداری در آبادان را یادآور شده و گفت:من به سهم خود از بی توجهی به دزفول گلایه کرده و به هیئت همراه رییس جمهور گفتم که حق دزفول در این سفر ادا نگردید.

ایشان فاجعه ی زیست محیطی به خاطر برداشت بی رویه از “رود دز” را خاطر نشان کرد و در ادامه افزود:در صحبت با “دکتر ابتکار”در خصوص اهمیت “رودخانه ی دز” در حل مشکلات کارون گفتم که عدم برداشت نامناسب از سرچشمه های دز کلید حل مشکلات کارون خواهد بود.

“حجت الاسلام والمسلمین قاضی دزفولی “با تشکر از دکتر مقتدایی “استاندار خدوم خوزستان به سبب تلاش چندین روزه ایشان در فراهم نمودن امنیت و برنامه ریزی برای این سفر تصریح کرد:انتظار ما از استاندار خوزستان این بود که جایگاه دزفول را به عنوان دومین شهر استان و سنبل مقاومت در نظر داشته و سفر ریاست جمهوری از فرودگاه دزفول آغاز می شد.

امام جمعه دزفول در پایان برای همه ی خادمین به این مردم و مرز و بوم ایران اسلامی آرزوی توفیق و سربلندی نمود.

1234345465757668688786675545433

مجددز

ارسال نظر

     


-->