پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

روستایی در 2کیلومتری دزفول بدون حتی یک متر آسفالت

به گزارش دزمهراب روستای بندبال پایین (  از توابع بخش مرکزی  دزفول )  در ۲ کیلومتری شهر دزفول قرار گرفته است  که از کمبود  بسیاری از امکانات خیلی ساده رنج می برد .

 آقای ملک حسین مرادی عضو شورای اسلامی روستای بند بال پایین در خصوص مشکلات این روستا تصریح کرد : روستای بندبال پایین نزدیکترین روستا به شهر دزفول می باشد  ولی محرومترین روستای موجود  در بخش مرکزی است لازم به ذکر است که  این روستا فقط ۲ کیلومتر با شهر دزفول فاصله دارد ولی متاسفانه  تمام خیابانهایش خاکی است  و حتی یک مترهم در آنجا آسفالت نشده است

وی در ادامه افزود : یکی دیگر از معضلات  و مشکلات روستای ما نداشتن زمین مسکونی برای جوانان و اهالی این روستا می باشد که  به خاطر عدم وجود زمین مسکونی در هر منزل ۱۵۰ متری ۳ خانوار مجبورند درکنار هم به زندگی بپردازند.

عضو شورای اسلامی روستای بند بال گفت : مردم این روستا از این وضعیت  موجود در رنج و سختی هستند و ما حاضریم یک منطقه ای خود دولت در نظر بگیرد تا  این روستا به آنجا انتقال داده شود و یا اینکه از فردی که  زمینش در حریم روستا و در طرح هادی این روستا می باشد زمین خریداری و مصالحه شود.

مرادی همچنین در این رابطه ادامه داد:  از دیگر مشکلات  موجود در این  روستا عدم اجرای کارهای اساسی عمرانی و زیر بنایی همچنین  فرسوده بودن پایه های برق بطوری که با هر باد کوچک در هم ریخته می شوند و خطراتی را برای اهالی در بر دارد ، عدم وجود فضای سبز یا میدان کوچک برای بازی کودکان، نداشتن خانه بهداشت و نداشتن مدرسه ابتدایی ، کم عرض بودن پل ورودی این روستا و لزوم تعریض  از ۳ متر به ۶ متر می باشد.

مرادی در پایان از کلیه مسئولین ذیربط شهرستان خواست تا توجه وی‍ژه ای به این روستای محروم داشته باشند تا انشاا… مشکلات این روستا مرتفع گردد

سیاسیون

اخبار مرتبط