رونمایی از سه کتاب دیجیتال مذهبی در دزفول - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
11th، ژانویه 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 11 th ژانویه 2014 ساعت 2:57 ب.ظ | کد خبر: 11306  

سعید گل‌گل، مسئول مرکز شماره یک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان دزفول گفت: به‌منظور آشنایی اعضای کودک و نوجوان با کتاب‌های دیجیتال و توسعه فرهنگ مطالعه ضمن آموزش8588121466600898365286 نرم‌افزار پاورپوینت به اعضای نوجوان دختر و پسر، طراحی و آماده‌سازی «کتاب پوینت» در مرکز یک دزفول آغاز شد.

وی با بیان اینکه این برنامه مورد استقبال اعضا و خانواده‌ها قرار گرفت، درباره کتاب‌های تولید شده توضیح داد: کتاب پوینت «دعوت» نام اولین کتاب دیجیتال است که از کتابی با همین عنوان نوشته حمید گروگان تهیه شده است.

این مسئول فرهنگی در ادامه افزود: این کتاب پوینت شامل احادیث گوهر باری از نهج‌الفصاحه بوده که توسط علی نورعلی پور، عضو نوجوان پسر این مرکز طراحی شده است.

گل‌گل نام دومین کتاب پوینت آماده شده را «دعای گنجشکان» معرفی و اظهار کرد: این کتاب دیجیتال نیز از کتابی با همین عنوان که توسط محمود پور وهاب نوشته شده، ساخته شده است.

وی درباره مطالب این کتاب گفت: کتاب پوینت «دعای گنجشکان» شامل احادیثی ناب از سخنان امام محمدباقر(ع) بوده که توسط سامان گلچین‌نژاد، علی خواجه حسن‌زاده و دانیال عزیز حاجی اعضای نوجوان پسر کانون شماره یک دزفول طراحی شده است.

مسئول اولین مرکز کانون در شهرستان دزفول، «مروارید حجاب» را نام سومین کتاب پوینت طراحی شده در این مرکز عنوان کرد و یادآور شد: این کتاب پوینت شامل مختصری از زندگی‌نامه حضرت معصومه(س)، احادیثی از پیامبر اکرم(ص) در خصوص اهمیت دختران، تصاویر از حجاب‌های برتر بانوان و گزیده‌ای از ویژگی‌های دختران شایسته است که توسط فاطمه دباغ و هستی کیارسی اعضای نوجوان دختر این مرکز و زیر نظر نجمه واحدی مربی فرهنگی کانون طراحی شده است.

ایکنا

ارسال نظر

     


-->