پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

رژه باصلابت نیروهای مسلح در دزفول

در روز اول  هفته دفاع مقدس آیین رژه نیروهای مسلح مستقر در شمال خوزستان امروز صبح در دزفول برگزار گردید.

امام جمعه  محترم شهرشستان دزفول در جمع یگان های نمونه نظامی و انتظامی در جوار شهدای هشت سال دفاع مقدس در بلوار شهیدآباد دزفول طی سخنانی بیان داشت: هفته دفاع مقدس یادآور ایستادگی و مقاومت امتی خداجو و دلیر مردانی است که مسیر تاریخ را تغییر دادند.

حجت الاسلام قاضی در ادامه افزود:دفاع مقدس تجلی پیروزی خون بر شمشیر و تبلور جوشش خون شهدا و ایثارگران است.

ایشان هفته دفاع مقدس را میثاقی دوباره با شهدا و آرمان های بلند امام  (ره) و مقام معظم رهبری دانسته و درادامه تصریح کرد و همچنین گفت: از برکت دفاع مقدس، اسلام حیاتی دوباره یافت.

امام جمعه  شهرستان دزفول همچنین  خودباوری، استقلال، آزادی و عزت و عظمت نظام اسلامی را حاصل فداکاری فرزندان دلیر این مرز و بوم در هشت سال دفاع مقدس دانست

در این مراسم جمعی از فرماندهان ارشد نظامی حضور داشتند  و یگان های نمونه مستقر در شمال خوزستان توان نظامی و دفاعی خود را به نمایش در واوردندو بخشی از تجهیزات نظامی و دفاعی به نشان دادند

یگانهای نمونه پایگاه چهارم شکاری دزفول ، تیپ 292 زرهی دزفول، تیپ حضرت مهدی سپاه ولیعصر (عج) خوزستان ، آموزشگاه شهید باکری ، پدافند هوایی دزفول ، پشتیبانی منطقه شش ، سپاه ناحیه دزفول و نیز نیروهای بسیجی در این آیین از مقابل جایگاه رژه رفتند.

همچنین یگان های موتوری سپاه و نیروی انتظامی و نیز تجهیزات نظامی و دفاعی مستقر در منطقه با عبور از مقابل جایگاه آمادگی خود را برای دفاع از کیان اسلامی به نمایش گذاشتند.

رزه

ایرنا

اخبار مرتبط