ریاست سازمان قضائی نیروهای مسلح خوزستان با امام جمعه دزفول دیدار کرد. - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
25th، سپتامبر 2013
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 25 th سپتامبر 2013 ساعت 3:17 ب.ظ | کد خبر: 7064  

 صبح دیروز “حجت الاسلام والمسلمین سید محمود شفیعی”رییس سازمان قضائی نیروهای مسلح خوزستان با امام جمعه و نماینده ی ولی فقیه شهرستان دزفول در درفتر ایشان دیدار و “آقای مرادی “را به dadsaraعنوان سرپرست دادسرای نظامی و معاونت دادستان نظامی استان خوزستان به ایشان معرفی نمودند.

در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین محمود شفیعی گفت: صبح امروز جلسه ی معارفه ی ایشان به عنوان سرپرست دادسرای نظامی دزفول در محل دادسرا انجام شده است .

“حجت الاسلام والمسلمین قاضی دزفولی” با تبریک به آقای مرادی برای مسئولیت جدید خاطر نشان ساخت که دزفول به خاطر موقعیت خاص خود ،محل استقرار نیروهای نظامی مختلفست از این رو دادسرای نظامی در این شهرستان از اهمیت ویژه ای برخوردارست و می تواند امنیت و استیلای نظام را تضمین نماید.

امام جمعه ی دزفول ضمن آرزوی توفیق برای سرپرست جدید دادسرای نظامی شهرستان دزفول از ایشان خواست تا با پیروی از منویات مقام معظم رهبری (دامت برکاته )در خدمت شایسته برای نظام جمهوری اسلامی ایران از هیچ کوششی دریغ ننماید.

در حاشیه ی این جلسه رییس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان دزفول به ارائه ی توضیحاتی در خصوص اقدامات ستاد احیا برای انجام این فریضه ی دینی در سطح شهرستان دزفول پرداخته و افزود : با ورود مسئولین کشور برای احیای امر به معروف و نهی از منکر مردم تشویق شده و خود آمر معروف خواهند شد .

حجت الاسلام والمسلمین قاضی دزفولی در پایان سخنان خود تصریح کرد : دستگاه حکومت باید یکپارچه آمر به معروف و ناهی منکر باشد.

مجددز

نظر بینندگان
  1. ... says:

    سلام
    شنیدم این شعر رو آقای میثم مطیعی تو هیئت هفتگی دانشگاه امام صادق خوندن. اگه میشه لینکای مداحی های ایشون رو تو سایت مهراب هم بذارید.

ارسال نظر

     


-->