۲۸ام، بهمن ۱۳۹۴
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: ۲۸ ام بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۲:۵۰ ب.ظ | کد خبر: 40246  

تغییر مناسبات انتخاباتی در دزفول

 زمانی راد بالاخره تایید صلاحیت شد

به گزارش دزمهراب سایت شخصی زمانی راد نوشت:

در حالی که عدم احراز صلاحیت حاج علیرضا زمانی راد بدون استناد به هیچ بندی در مرحله استانی تعجب همه مردم شهرستان دزفول را برانگیخت ولی پیگیری های صورت گرفته خبر از تایید صلاحیت وی توسط شورای نگهبان خبر می داد که با کارشکنی برخی جریانات و پرونده سازی های صورت گرفته، شورای نگهبان با استناد به مندرجات موجود در پرونده وی را مجددا عدم احراز صلاحیت کرد.

با وجود پایان مهلت قانونی برای اعتراض و اعلام اسامی نهایی کاندیداها توسط شورای نگهبان و وزارت کشور، با پیگیری حاج علیرضا زمانی راد، پرونده وی به طور ویژه در دستور بررسی شورای نگهبان قرار گرفت و با توجه به قطعی شدن ساختگی بودن مندرجات پرونده علیه وی توسط برخی افراد و جریانات، صلاحیت حاج علیرضا زمانی راد را برای حضور در انتخابات دهمین دوره انتخابات مجلس تایید کرد.

خبر تایید صلاحیت حاج علیرضا زمانی راد که توسط امیر عیسی زاده، معاون سیاسی اجتماعی فرماندار ویژه دزفول تایید شد نشان از قدرت وی و البته موجب شور انتخاباتی در شهرستان دزفول می باشد.

این کارشنکنی، نشان از ترس برخی افراد و جریانات از حضور حاج علیرضا زمانی راد در صحنه انتخابات است.

لازم به ذکر است حاج علیرضا زمانی رادپیش از این و پس از اعلام اولیه شورای نگهبان، با صدور بیانیه ای با عنوان «ما تا آخر ایستاده ایم» در بخشی از آن، آورده بود: از آنروزها یاد گرفتم که من وظیفه ام را انجام دهم ، خداوند بلد است خدایی کند.

حال با ورود زمانی راد به صحنه انتخابات باید منتظر معادلات جدیدی در مناسبات انتخاباتی دزفول باشیم

نظر بینندگان
 1. d says:

  من یه سوال دارم، وقتی کسی تو شورای شهر رای نمیاره، چه طور خواهد توانست در مجلس شورای اسلامی رای بیاورد؟؟؟؟
  به نظرم ورودشان هیچ سودی که نداره بلعکس باعث شکسته شدن آراء خواهد شد

  • غلامعلی says:

   دوست عزیز؛
   تجربه نشون داده که عرصه رقابت این حساب های دو دو تا ۴ رو بر نمی داره.
   برای مثال سید علی آقامیری هم در شورای شهر رای نیاورد ولی دور ششم به عنوان نماینده راهی مجلس شد.محمود احمدی نژاد در انتخابات مجلس رای نیاورد ولی رییس جمهور شد.مثال های از این دست زیادند.

 2. دارا says:

  خداروشکر که تایید شد و خدانشناسهایی که برای ایشون و آقای دکتر رشیدی پرونده سازی کردن مطمئنا به هدفشان نخواهند رسید
  حالا جناب زمانی بخاطر روابط قوی که داره تونست صالح بودنشو نشون بده اما ایشالا خدا داد امثال دکتر رشیدی رو از این آقایون میگیره

 3. تبریک says:

  اجازه بدید بگم تبریک، تبریک به شما، تبریک به اونها، تبریک به خودم، تبریک به همه
  رای ما مردی از جنس خودمان یعنی حاج علیرضا زمانی راد

 4. علی صالحی says:

  سلام، حاج علیرضا واقعاً فعال بوده است،به دلیل فعال بودنش نیز این قدر تخریب می شود. حاجی در این دوره هم از دوست خورد و هم از مخالف و یا شاید هم دشمن .
  قانون همیشه برای رسیدن حق به حق دار راهش باز است، ایشان از هیچ رانت و قدرتی استفاده نکرد بلکه از ظرفیتهای قانونی استفاده و به نتیجه رسید. همانطور که اکنون نیز برخی دیگر همچنان پی گیری هستند تا صلاحیتشان تایید شود.
  زمانی راد اگر برایش پرونده درست شد نه برای سواستفاده از بیت المال ،بلکه به دلیل دفاع از ارزشها و نیز حقوق مردم بود. سندهای که بر علیه ایشان بود همگی نشان از دغدغه های مردمی او دارد.
  متاسفانه در این روزها او بیشتر از جانب برخی ها تخریب شد که مدعی هستند دوستش هستند.
  عملکرد شورای شهر ایشان نشان از تلاشهای مجدانه دارد،شاید می توان گفت که تنها نامزدی هست که در همه جریانات فرهنگی و سیاسی و اجتماعی شهر حضور داشته است بدون اینکه مسئولیتی قانونی داشته باشد.
  برخی ها می گویند که حاجی خوب است اما رأی ندارد!!! وقتی از آنها سئوال می کنید که از کجا می گویید که رأی ندارد؟ در پاسخ می گویند چون خیلی تخریبش کرده اند!!! اما نمی داند که همین جمله نیز به نوعی تخریب ایشان است.
  ایشان بعد از اینهمه هجمه یک لحظه صحنه فعالیت را ترک نکرد و سالهاست در کانون جلسات قرآن فعالیت می کند بدون کوچکترین چشمداشت مالی و مسئولیتی در شهر. در حالی که خیلی ها دیگر اصلاً نمی دانند فعالان فرهنگی شهر و جلسات قران چه مشکلاتی دارند و فقط وقتی انتخابات است فیلشان یاد هندوستان می کند.

  • علیدادی says:

   احسنت علی صالحی درود بر غیرتت بخدا زمانی که بعضی از این دوستان که از دشمن هم بدتر هستند میگن حاجی باید بکشه کنار متاسف میشم براشون مگه کسانی که الان کاندیدا هستن چه چیزی بیشتر از حاجی دارن تازه ایشون تو بطن شهر بوده ولی کاندیدهایی اومدن که ۲۰ سال یا بیشتر از شهر دور بودن تازه ایشون از خیلی ها سرترن

   • محمد says:

    با تمام احترامی که برای ایشون قائلم در سطح یه نماینده مجلس نیستن. و به نظر من ایشون باید به نفع جریان اصولگرا کنار بکشند.

    • انصاری says:

     سلام، سطح یه نماینده چه حدی است؟ که ایشون در آن جایگاه نیست؟!جریان اصولگرا تعدد شان زیاد است باید به نفع چه کسی کنار برود؟ نماینده فعلی شهر آقای پاپی زاده نماینده اصولگرا است و در مجلس نیز جز اصولگرایان مطرح است باید به نفع ایشون کنار برود؟!بسیاری از نیروهای بسیجی و اصولگرا و طلبه نیز از آقای پاپی حمایت کردند . در ضمن آقای احسانی نیز فرماندار دولت اصولگرا بود که اکنون نیز کاندیدا است.آقای صدرا را نیز شورای ائتلاف که گفته می شود اکثرشان اصولگریان بوده اند نیز دعوت کرده بودند و ایشان نیز هیچ جا نگفته است که اصولگرا نیست.
     برادر! سطح یک نماینده را رأی مردم مشخص می کند ،انتخاب متعلق به مردم است.
     در ثانی این نوع حمایت از جریان اصولگرا بیشتر تخریب است تا حمایت.
     زمانی کم برای جرثیان اصولگرا ضربه نخورد،آنوقت که به دادگاه رفت و زندانی شد به دلیل دفاع از جریان اصولگرا، در آن سطح بود اما اکنون نیست؟! احتمالاً معیار سنجش شما خراب است

  • عبداله says:

   سلام دوستان عزیز
   متاسفانه حضور متعدد کاندیداهای همفکر هم باعث تشطط و پراکندگی آرا و در نتیجه عدم رای آوری جریان میشه و هم باعث دودستگی بین مومنین
   هم مومنین باید هوشیار و مراقب باشند و هم کاندیداهای عزیز همفکر سعی کنند به نفع هم کنار برن و یک نفر واحد از بینشون بمونه
   حاج علیرضا آدم دغدغه مند و پرتلاشیه اما اولا برخلاف شورا که متاسفانه واسش رای نیاورد، درحد نماینده مجلس نیست و دوما در حد قبولی رای نداره از عموم مردم و متدینین بپرسید.
   بخدا تحقیق عمومی کردم و پرسیدم والا رای نداره
   بخدا دوستش داریم ودوست نداریم شکستشو ببینیم
   فقط ایشون رای هارا میشکنه
   بازم خودمون به خودمون میبازیم
   مسئولیت شرعیش هم با حاجی

 5. فرهاد موسی پور says:

  حج علیرضا خیلی خون دل خورد از این بازی های سیاسی ولی بالاخره حق به حق دار رسید .
  حج علیرضا کسی است که برای دفاع از روحانیت تا زندان هم رفت ولی هیف که آنهایی که باید ………….
  حج علیرضا برای دفاع از اصول گرایی واقعی خیلی تلاش کرد ولی باز هم هیف ….
  حج علیرضا مرد روزهای سخت است ناملایمت های دوستانش را فراموش کرده و به آینده فکر می کند من مطئنم همچین روحیه ای دارد.
  مهم نیست که بعضی ها بگن رای داره یا نداره این بعدا معلوم میشه اصلا این دوستانی که میگن رای نداره یکم پای صحبت های ایشون نشستن ببینن این آقای دکتر برنامه هاش بهترن یا حج علیرضای خاکی خودمون .
  آخه ما که می خواهیم به این مسئله برسیم که تهران نشین ها از شرایط شهرمون هیچ اطلاعی ندارن و بهتره اشخاصی مانند حاجی به مجلس برن که شهر و مردم با تمام وجود حس می کنن.

  • سید محدود النظر says:

   سلام -سابقه رفاقت بنده با آقای زمانی بیشتر از خیلی ها از جمله علی آقای صالحی است شما ها با این جور موج مکزیکی که را می اندازید باعث میشوید در ایشان توهم رای آوری پدید بیاد اما با ملاحظه میدان مبارزه باخت ایشون حتمی است وایشان تحمل نخواهد کرد ودو باره گله مند وناراضی میشود واینبار از مردم خواهد نالید وهمه باید تلاش کنیم احیا اجتماعی شود محض رضای خدا حاج علیرضا را رها کنید بگذارید نام نیکش بماند

   • علی صالحی says:

    سلام به سید محدود النظر!
    موج مکزیکی؟! قدری باید توضیح دهید؟! مانند فامیلتان مبهم است؟!
    آقای زمانی مشکلش اینه است در سایه کار نمی کند، شفاف عمل می کند و اگر ضربه می خورد به دلیل این شفافیتش است.
    توهم نیست برادر! ایشان خودش را عرضه کرده است یا مردم رأی می دهند و یا رأی نمی آورد؛یقیناً دیگر جای گلایه ای نیست،اگر زمانی از دوستان گلایه دارد به دلیل برخی تخریب هاست که از جانب آنان بر علیه زمانی می شود.
    مثل شما که ادعای رفاقت می کنید و ایشان را متوهم به دلیل موج مکزیکی می دانید ،آن هم این اتهام را در در گوشی بلکه در یک رسانه اعلام می کنید ،سید عزیز این چه نوع رفاقتی است.
    نوشته اید که باخت حتمی برای ایشان است ووی تحمل نخواهد کرد!! چرا تحمل نکنند ؟مگر آن باری که که در شورا رأی نیاورد چه کار کرد؟
    نوشته اید دوباره گله مند می شود، دوباره؟! یعنی چه؟! اگر برای ردصلاحیتش گلایه کرد به دلیل برخی نامهربانی بود به دلیل این بود که برخی ها در دلشان عروسی گرفتن که ایشان رد شد! ایشان اگر پی گیر رد صلاحیتش کرد می خواست حقاقنیت خود را ثابت کند. اگر الان نیز حضور پیدا کرده است باز به همین دلیل است.
    نوشته اید همه باید تلاش کنیم احیا اجتماعی شود، بسم الله. حتماً به شیوه حضرتعالی باید عمل کنیم که او را متوهم،همیشه ناراضی و… قلمداد نماییم!!!
    حاج علیرضا الحمدالله خودش درک درست وضعیت و شرایط را دارد و نیاز به رها کردن و یا رها نکردن امثال علی صالحی ندارد.
    یک سئوالمهم : اگر حاجی رأی ندارد،و یا رأی کمی دارد پس چرا بسیاری را نگران کرده است؟! چرا باید یکی که در همه مراسمات شهر فعال بوده است، در کنار جلسات قرآن بوده ، در در حمایت از امام جمعه و روحانیت تا زندان پیش رفته است ، کسی که چند دوره عضوشورای شهر بود و نزدیک با مشکلات شهر آشنا می باشد باید رها گردد.
    جناب محدودالنظر!! نام نیک احاج علیرضا با یک رأی کم و زیاد کاهش و یا ماندگار نمی شود،نام نیک با صداقت و با اخلاق است که می ماند، نام نیک با شکست در انتخابات از بین نمی رود آنان آدم های ضعیف النفسی هستند که به دلیل یک شکست و یک ناملایمتی از صحنه به در می روند. الحمدالله حاج علیرضا زمانی تاکنون نشان داده است که اینهمه شبنامه که با بی اخلاقی و ناجوانمردانه بر علیه او و خانواده اش صادر شد، تا زندان پیش رفت، بدلیل آن زندانطمع رد صلاحیت را چشید و هزاران تهمت و بداخلاقی را به جان خرید اما از صحنه به در نرفت .
    پس برادر نگران نام نیک حاج علیرضا و امثالهم نباشید.

 6. مهدی says:

  واقعا در مملکت اسلامی چقدر قشنگ قانون رو دور می زنن بعد میگن جریانات سیاسی بوده. امثال شما اسلام رو خراب کردین. شما همیشه دم از قانون می زنین بعد نوبت به خودتون که می رسه قانون ها عوض می شوند. چه اسلام قشنگی داریم ما.

 7. ابوالفضل says:

  فقط دکتر درویش زاده در حد و اندازه نمایندگی دزفول می باشد
  والسلام

 8. کوثر says:

  «از آنروزها یاد گرفتم که من وظیفه ام را انجام دهم ، خداوند بلد است خدایی کند.»
  مهم این است که وظیفه چیست؟ از کجا معلوم که وظیفه شما کاندیداتوری باشد؟
  هنوز یادمان نرفته که احساس وظیفه دکتر جلیلی (در کنار بازی هاشمی با دکتر ولایتی) دولت را تقدیم هاشمی و روحانی کرد.

 9. بخش مرکزی says:

  سلام.بنده به جرات اعلام میکنم که امسال قطعا یک دزفولی اصیل به مجلس خواهد رفت و پاپی زاده قطعا امسال شکست میخوره از همه مهمتر محمدعلی قاسمی فوق العاده سیاست فکری بالایی بخرج داد و چون از آینده این انتخابات مطلع بود کناره گیری کرد چون چهار سال پیش دزفولی اصیل تو کاندیدا نبود و مردم دزفول هم همه به محمدعلی قاسمی رای ندادند چون میگفتند شهرکی هست که اگر واقعا میومدن پای صندوق ها و به قاسمی رای میدادند شک نکنید قاسمی نماینده بود نه پاپی هرچند آقای پاپی هم انصافا تلاش های خستگی ناپذیری داشت و برای شرکت در مراسمات ختم و شام و ناهارها خیلی حضور فعالی داشت و خیلی این موضوع کمک بزرگی بود برای مردم دزفول.
  اما بنظر بنده امسال رقابت بین ۲ نفر خواهد بود یکی درویش زاده و یکی هم عبدالله پور چون عبدالله پور از طرف مستقیم آقای رجایی مشاور ارشد آقای هاشمی رفسنجانی مامور شرکت در انتخابات دزفول هست و همه آنهایی که در دزفول به روحانی رای داده بودن قطعا در این انتخابات به عبدالله پور رای خواهند داد و یک پیشنهاد هم به دو نفر از کاندیدای شاخص و جناح راستی دارم یکی آقای احسانی و دیگری زمانی راد که از این دو عزیز خواهشمندیم از همکنون به نفع آقای درویش زاده انصراف بدهند و رای اصولگرایان دزفول را خراب نکند تا مجلس ششم تکرار نشود.از مدیریت فهیم و کاربلد سایت خبری تحلیلی دزمهراب بابت انتشار اخبار کامل و جامع انتخابات تقدیر و تشکر می نمایم و به شما خسته نباشید عرض میکنم.

  • عادل says:

   آقای بخش مرکزی شما از کجا میدانید که آقای عبدلله پور از طرف آقای رجایی مامور شرکت در انتخابات هست؟لطفا شفاف صحبت بفرمایید که مردم روشن بشوند و بهتر تصمیم گیری بکنن ضمنا شما از بخش مرکزی هستی این جملات در وصف آقای قاسمی بنظر خودتان کمی …. نبود؟ بعد هم قضیه شام و ناهارهای آقای پاپی چیه؟
   حتما منتظر پاسخ شما هستم.

  • مهم نيست says:

   نمیدونم چرا وقتی واژه «اصیل» رو می‌بینم یاد «اسب اصیل» میفتم؟
   آقای بخش مرکزی، شما که اطلاعاتتون زیاده میدونید چرا؟

 10. بخش مرکزی says:

  ابتدا به شما سلام میکنم.
  بنده قصد دخالت کردن در این انتخابات را نداشتم ولی مجبور شدم جهت دفاع از ولایت و این انقلاب و جلوگیری از ورود دشمنان انقلاب به مجلس جهت آگاه کردن مردم در این سایت کامنت بزارم.
  بنده قریب به ۱۴ سال است که در تهران سکونت دارم ولی اشراف و آگاهی کاملی بر مسائل پیش آمده شهرستان دارم لذا جهت آگاه کردن مردم بنده حقیر صلاح دونستم اطلاع رسانی کنم.
  سوآل اول شما که از کجا مطلع هستم دکتر عبدلله پور از طرف آقای رجایی مامور شرکت در انتخابات هست:اجازه بده این بحث رو در اینجا باز نکنم و این اطلاعات را بزار تا همینجا باشه و جواب این رو در ۸ اسفند دریافت کن هرچند بنده نمی خواهم که خدایی ناکرده بگم دکتر عبدلله پور آدم بدی هست ، خیر چنین چیزی نیست و از نظر بنده یک نخبه بسیار خوب و انسانی متدین و متعهد و با شخصیت هستند.
  اما آقای قاسمی:
  آقای قاسمی بهترین گذینه برای ۴ سال پیش بود و من خودم در تماس های تلفنی به آشنایان و دوستان اعلام میکردم که ایشان اصلح هستند و رای خود را بخاطر انقلاب به ایشان بدهید که متاسفانه بحث طایفه گری در شهر صفی آباد (نجف آبادی و کوتیانی) ضربه بزرگی به این موقعیت زد و باعث شد یک نیروی ارزشی و انقلابی به مجلس راه پیدا نکنه و این هم از آنجا آب میخورد که آقای قاسمی و آقای شاه حسینی به هیچ وجه با یکدیگر کنار نیامدن که البته بیشتر اشتباه از آقای شاه حسینی بود و بنده به قول رهبری کسی را به خیانت متهم نمی کنم و میگویم که آگاهی ایشان پایین بود که باعث شد این اتفاقات رقم بخوره چون آقای شاه حسینی وقتی دید نفر چهارم شده و قاسمی به دور دوم راه یافته بایستی اینجا دیگه متوجه میشد که باید از قاسمی حمایت بکنه ولی متاسفانه با توجه به اینکه در دور اول قریب به ۲۰ هزار نفر به ایشان رای داده بودن آمد شد رئیس ستاد انتخاباتی آقای پاپی زاده که این خود توهینی بود به کسانی که از ایشان حمایت کرده بودن که بازهم علت عدم آگاهی ایشان بود.
  در خصوص آقای پاپی هم اطلاعاتی که به دست بنده می رسید این بود که ۹۰ درصد در مراسمات ختم بدون دعوت شرکت میکرد و ایام عید نوروز ، عید فطر ، نیمه شعبان و..و..و..و برای صرف ناهار و شام مدام منزل این شیخ و آن شیخ و یا این خان و آن خان بود که اینم هیچ کمکی به مردم و شهرستان نکرد و فقط برای جمع آوری رای آنها برای این دوره بود که از یک نخبه چنین برنامه هایی بعید بود و ای کاش بجای این شام و ناهارها طرح و لایحه بیشتری به مجلس ارائه میکرد.پاپی زاده در طول ۴ سال نمایندگی مردم دزفول از بین ۲۹۰ نماینده تو این ۴ سال فقط یک طرح به مجلس ارائه کرده بود و جز ده نفر اول تاخیرکنندگان ورود به مجلس هست.

  • عادل says:

   بسیار ممنونم.
   برای من روشن شد.
   جناب بخش مرکزی تو این ۱۴ سال آیا به دزفول هم آمده اید؟
   ۱۴ سال دور از دزفول و آیا این همه اطلاعات طبیعی هست!!!!!!!

   • علی صالحی says:

    سلام خدمت همشهری گرامی که با نام «بخش مرکزی کامنت گذاشته است»:
    آقای قاسمی نیرویی توانمند و با اخلاق و ارزشی است،شکی در آن نیست. این دوره نیز در اقدامی اخلاقی برای جلوگیری از تشتت آرا کناره گیری نمودند ،که این اقدام ایشان بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است.
    اما نویسنده بخش مرکزی! تخریب آقای پاپی و بیان مطالبی بدون سند زیاد اقدام درستی نیست. تخریب در هر شرایط غلط است شما می توانید کاندیدای خود را معرفی و توانمندی های او را اعلام کنید.
    اینگونه دفاع کردن بیشتر تخریب است تا دفاع.
    بلاخره هر شخصی یک سری ایرادات و یک سری نقاط قوت دارد، آقای پاپی زاده در مجلس فعال بوده است و این را بسیاری از نمایندگان مطرح مجلس گواهی می دهند ،هرچند که تاکید می کنم هیچ کس بی ایراد نیست. اما اینکه فقط بدیها را ببینیم تصور می شود زیاد با اخلاق اسلامی سازگاری ندارد.
    در حال حاضر جریانات اصلاح طلب دزفول که بدون ارتباط با آقای رجایی نیستند دیروز در بیانیه ایی رسمی از آقای دکترصدرا حمایت نمودند.
    آن طور که ما فهمیدیم طرح را دولت به مجلس باید ارائه دهد و نه نماینده مجلس.
    این جمله خود را دوباره بخوانید:”بنده قصد دخالت کردن در این انتخابات را نداشتم ولی مجبور شدم جهت دفاع از ولایت و این انقلاب و جلوگیری از ورود دشمنان انقلاب به مجلس جهت آگاه کردن مردم در این سایت کامنت بزارم.”
    به نظر شما با این جمله و با توضیحات بعدی خواننده باید چه نتیجه ایی بگیرد؟! یعنی دشمن با توجه به شمایی که مدعی دفاع از انقلاب هستید،کیست؟ نماینده فعلی؟!!!
    عملکرد پاپی را در مقابله با حامیان فتنه مطالعه کنید. عملکرد ایشان را از آقاین زاکانی، آقا تهرانی، نبویان و کوثری (نمایندگان مطرح مجلس) می توانید سئوال کنید.
    آقای درویش زاده فردی شناخته شده و توانمند و با سابقه است. عملکرد دور پنجمی که ایشان نماینده بودند مثبت و شفاف است. الحمدالله از سلامت نفس نیز برخوردار است. باز هم می نویسم که : اینکه اول همه را تخریب کنیم و سپس از یکی حمایت کنیم این بدترین دفاع است.

    • بخش مرکزی says:

     ابتدا سلام محضر حضرتعالی.
     قبل از اینکه از کسی طرفداری بکنی ابتدا حتما اطلاعات خود را در همه زمینه ها کامل کن خصوصا قوانین.
     شما میگی طرح را دولت باید به مجلس بدهد؟یعنی بعداز ۲۸ سال سابقه مدیریتی که ۱۴ سال آن را در پایتخت تجربه کرده ام شما قصد داری قانون را به بنده آموزش دهی؟نه عزیزم قانون این نیست که شما میگویی.
     قانون میگه: طرح به پیشنهاد نماینده در مجلس ارائه می گردید و می تواند به صورت یک فوریت و دو فوریت و سه فوریت به مجلس ارائه گردد.(۱۵ نماینده باید باشند)
     اما لایحه: لایحه پیشنهادی هست که پس از تصویب در هیئت وزیران از سوی هیئت دولت به مجلس شورای اسلامی ارائه میشود.لایحه فقط یک فوریت و دو فوریت هست.
     این از قانون طرح و لایحه.
     و اما تخریبی که شما گفتی انجام داده ام: بنده هیچکس را تخریب نکرده ام و نمیکنم و فقط اطلاع رسانی کردم.اطلاع دادن بسیار برای مردم خوب است خصوصا در این چنین مواقعی که باید تصمیم گیری بکنن که به چه کسی رای بدهند ضمنا صحبت های من در خصوص حضور ایشان در ضیافت های شام و ناهارها با سند است که از ارائه جزئیات آن در این رسانه معذورم!!!
     من کاندیدی ندارم که بخوام معرفی بکنم من فقط از ولایت فقیه و انقلاب پیروی میکنم که از نظر بنده تنها جناحی که به ولایت نزدیک است جناح اصولگرایان هستند و این جناح رسما از جناب آقای درویش زاده حمایت کرده که بزرگانی چون قاسمی و آخوند علی بخاطر احترام به این انتخاب و اجماع به حمایت از آقای درویش زاده از کاندیداتوری استعفا دادند.من نگفتم که دشمن انقلاب نماینده فعلی هست بنده احترام خاصی برای آقای پاپی زاده قائل هستم ولی ایشان خود را یک اصولگرا میدانند و اگر واقعا در این موضع خود هستند چرا به رای اجماع اصولگرایان احترام نمیگذارند و کنارگیری نمیکنند؟!!!
     آقای زاکانی و آقای کوثری و کوچک زاده و رسائی و ….. که در مجلس هستند دوستان بنده هستند و رابطه رفاقت خوبی با آنها دارم و همیشه از آنها جویای عملکرد نمایندگان دزفول اندیمشک و شوش گتوند بوده ام و چون یک سری اطلاعات خوبی از عملکرد نماینده فعلی داشتم قصد آگاه کردن مردم را دارم.
     در پایان از بیانیه اصلاح طلبان مطلع نبودم و بله قرار این بوده که بعداز آقای ….. که رد صلاحیت شده اند از بین جناب آقای صدرا و دکتر عبدلله پور یکی را انتخاب بنمایند که ظاهرا این اجماع و انتخاب آنها به آقای صدرا رسیده هرچند دکتر عبدلله پور به لحاظ تفکری بیشتر به جناب آقای رجایی نزدیک بود!!!!!!!!
     در پایان از شما صمیمانه عذرخواهی میکنم اگر صحبتهایم صریح و تند بود.

 11. بخش مرکزی says:

  شما ما را همیشه مجبور به پاسخگویی میکنید.
  بله بنده سالی یک بار و آنهم ایام عید جهت صله رحم و سفر به مناطق عملیاتی و تجدید دیدار با دوستان هم رزمم به شهرستان میام.

 12. عادل says:

  خوشم اومد از جناب بخش مرکزی.احسنت بر شما و احسنت بر پاسخ کوبنده شما.

ارسال نظر

     


-->