4th، دسامبر 2013
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 4 th دسامبر 2013 ساعت 9:48 ق.ظ | کد خبر: 10187  

با مساعدتی که مسئولین محترم اداره ورزش و جوانان با ما دارند، هیچگونه شهریه ای برای ثبت نام دریافت نمی شود و فقط افراد هزینه ای را برای تهیه لوازمات مورد نیاز خود متقبل می شوند.

 رئیس هیئت دوچرخه سواری دزفول در حاشیه همایش دوچرخه سواری ضمن بیان پتانسیل های شهرستان در زمینه ورزش دوچرخه سواری، افزود: دزفول پتانسیل خوبی در زمینه دوچرخه سواری دارد که همین امر سبب تشکیل تیم های پایه در سطح شهرستان شده است.

 عبدالعظیم قنداق ساز همچنین در ادامه گفت: مقام های بسیار خوبی توسط تیم های دوچرخه سواری دزفول کسب شده است. مقام های اول تا سوم مسابقات استان، مقام های بالا در رده جوانان و در تیم منتخب استان هم نفراتی از دزفول وجود دارد.
وی تمامی علاقمندان به این رشته چه در سطح آماتور و چه حرفه ای را مورد خطاب قرار داده و گفت: تمام علاقمندانی که به این رشته علاقمندند چه در زمینه مبتدی و آماتور و کسانی که برای حفظ سلامتی خود علاقمند به این رشته هستند و کسانی که در رده قهرمانی و شرکت در مسابقات می خواهند تمرین کنند، هیئت دوچرخه سواری بصورت هفتگی برنامه دارد که همه علاقمندان می توانند با هیئت مراجعه و ثبت نام کنند.

 رئیس هیئت دوچرخه سواری دزفول به رایگان بودن هزینه ثبت نام علاقمندان اشاره و تصریح کرد: خوشبختانه با مساعدتی که مسئولین محترم اداره ورزش و جوانان با ما دارند، هیچگونه شهریه ای برای ثبت نام دریافت نمی شود و فقط افراد هزینه ای را برای تهیه لوازمات مورد نیاز خود متقبل می شوند. هزینه تمرینات از کسی گرفته نمی شود و تمام عزیزان می توانند بصورت رایگان از امکانات ما استفاده کنند.
عبدالعظیم قنداق ساز با اشاره به ویژگی های دوچرخه سواری برای سلامتی افراد، افزود: ورزش مفرح دوچرخه سواری یکی از بهترین و شاخص ترین ورزشهای سلامتی اشت که برای تنظیم سیستم هوازی، تنفس و قلب بسیار مفید است و عوارض جانبی هم برای افراد ایجاد نمی کند.
وی همچنین ورزش دوچرخه سواری را یکی از بهترین ورزشهای تنظیم وزن دانسته و از همه خانواده ها و افراد علاقمند دعوت کرد تا ورزش دوچرخه سواری را انجام دهند

کد خبر :31

201101131050-300x225

دزفول امروز

ارسال نظر

     


-->