شعار«عبور از روحانی»را هم خواهیم شنید - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
26th، آوریل 2016
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 26 th آوریل 2016 ساعت 2:42 ب.ظ | کد خبر: 42485  
روایت تهاجم فرهنگی، استحاله و نفوذ در گفتگوی تفصیلی فارس با حسن شایانفر؛
غفلت کردیم و برای مقابله با نفوذ برنامه‌ نداشتیم/ آرزو می‌کنم خدا هاشمی را از دست اطرافیانش نجات دهد/ شعار عبور از روحانی را هم خواهیم شنید

نخستین مصاحبه مطبوعاتی مدیر دفتر پژوهش های کیهان:

«آنه لمبتون» یک جاسوس کهنه‌کار سرویس اطلاعاتی انگلستان (MI6) است که در پوشش شرق‌شناسی و پژوهشگر اصلاحات ارضی به فعالیت در ایران مشغول بود اما در کتاب ‌های درسی ما حتی بعد از انقلاب از این جاسوس به عنوان محقق و پژوهشگر اصلاحات ارضی یاد می‌شود.
فرد دیگری که اتفاقا دستگاه امنیتی نیز صراحتا درباره وی اظهار نظر کرده، «ریچارد فرای» است که برای جمع ‌ آوری اطلاعات وارد ایران شد و حتی در دولت دهم نیز از او تجلیل کردند!
«عبدالرحیم جعفری» یکی از اعضای کلوپ روتاری در حوزه نشر بود که اموالش در سال های آغازین انقلاب مصادره شد اما در دولت آقای روحانی برای او مراسم تجلیل برگزار کردند.
آقای احمدی‌نژاد با روی کار آوردن مشایی، اشتباهات هاشمی و خاتمی را تکرار کرد و دودش هم به چشم خودش رفت.
ما غفلت کردیم و برنامه‌ریزی برای مقابله با نفوذ پیچیده‌ دشمن نداشتیم.
در دوره کارگزاران و دولت موسوم به سازندگی، خشت کج اقتصاد لیبرالی را گذاشتند و در زمان ریاست جمهوری مدعیان اصلاح طلبی و توسعه سیاسی، با یک نوع آنارشی و افراطی گرایی احزاب وابسته، فرهنگ به طور کلی رها شد.
به نظر می رسد شعار «عبور از روحانی» را نیز از زبان همین جریان ‌ها و طرفداران فعلی‌اش خواهید شنید. چرا که این جریان به این افراد به مثابه پلی نگاه می کند که تسهیل کننده گذار از مرحله ای به مرحله دیگر است. از این رو پل های خود را از افراد داخل نظام انتخاب می‌کنند.
غرب همواره در ایران با هدف براندازی، بین بد و بدتر به حمایت از بد می‌پرداخت. هرکجا که ما اصول و محکمات انقلاب اسلامی را پی گرفتیم و ایستادگی کردیم، نتیجه گرفتیم.
دیدگاه‌های آقای هاشمی به تدریج تغییر کرد و امروز همه به وضوح آن‌را می‌بینند و من آرزو می کنم خداوند ایشان را از دست عوامل و اطرافیان و کسانی که باعث زمین خوردنش شدند نجاتش دهد هرچند خودش در این قضیه مقصر اصلی است.
 مدعیان اصلاح طلبی اعتقادی به آقای هاشمی ندارند که سنگ او را به سینه می‌زنند.
ادعای تک صدایی در فضای رسانه‌ای را قبول ندارم. اگر تک ‌صدایی و فشار و محرومیتی هم باشد، برای جریان نیروهای انقلاب است. به امثال جریانات دلسوز انقلاب، اتهام تندروی و دلواپسی می‌زنند. مگر دلواپسی و نگرانی از نفوذ دشمن جرم است؟
امروز جناح تجدید نظر طلب داخلی فکر می ‌کنند با این روش ‌ها می ‌توانند با آمریکا کنار بیایند اما اگر ماهیت آمریکا را کسی نشناسد دچار اشتباه فاحش می ‌شود.
خاتمی با چه شعاری از سوی حامیان خود روبرو شد؟ آن ها شعار «عبور از خاتمی» را سر دادند و به نظر می رسد شعار «عبور از روحانی» را نیز از زبان همین جریان­‌ها و طرفداران فعلی‌اش خواهید شنید.
اگر مطالبات رهبری از برجام نبود دولت خیلی بیشتر و صریح ‌تر بند را آب داده بود.

ارسال نظر

     


-->