شهردار دزفول: آبگرفتگی معابر و ساحل رودخانه دز قطعی است - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
13th، آوریل 2016
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 13 th آوریل 2016 ساعت 7:17 ب.ظ | کد خبر: 41846  

به گزارش دزمهراب از روابط عمومی شهرداری دزفول، پیرو اعلام سازمان هواشناسی و سازمان آب و برق استان خوزستان مبنی بر بارش شدید باران، آبگرفتگی و سیل و همچنین بازکردن دریچه های خروجی سد دز ، در شهرداری دزفول جلسه اضطراری ستاد بحران شهرداری با حضور شهردار، مدیران مناطق و کلیه مدیران مرتبط تشکیل و تمهیدات ویژه ای اتخاذ شد.
شهردار دزفول در این خصوص اعلام کرد با توجه به بازکردن دریچه های خروجی سد دز و افزایش بیش از پنج برابری دبی آب رودخانه دز، از همشهریان عزیز موکداً خواهشمندیم از حضور در پارکهای ساحلی و حاشیه رودخانه دز خودداری کرده و از کسانی که در پارکهای ساحلی و حاشیه رودخانه تجهیزات دارند درخواست  می کنیم که تا پایان روز پنجشنبه مورخ ۲۶ فروردین نسبت به جمع آوری آنها اقدام نمایند.
مهندس کرمی نژاد افزود از ساعات ابتدایی جمعه ۲۷ فروردین بنا بر اعلام سازمان آب و برق خوزستان دریچه های خروجی سد دز باز خواهد شد که این امر موجب طغیان شدید رودخانه دز خواهد شد.
وی با اعلام اینکه سیلاب و آبگرفتگی قطعی است تصریح کرد: به علت طغیان رودخانه دز، پل شناور پیش از سیلاب توسط شهرداری مسدود خواهد شد و تردد از طریق این پل تا زمان نصب مجدد، امکان پذیر نخواهد بود و کسانی که قصد تردد از این مسیر را دارند می توانند از مسیر پل پنجم تردد نمایند.

ارسال نظر

     


-->