شهرستان دزفول زیر پوشش فرستنده دیجیتال قرار می گیرد - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
23rd، ژوئن 2013
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 23 rd ژوئن 2013 ساعت 12:35 ب.ظ | کد خبر: 4017  

فرماندار ویژه شهرستان دزفول گفت:پیگیری برای راه اندازی فرستنده دیجیتال در این شهرستان در حال انجام است.13911111000041_PhotoA

ˈ عبدالرضا احسانی نیاˈ روز شنبه در نشست شورای فرهنگ عمومی این شهرستان افزود:راه اندازی فرستنده دیجیتال از جمله نیازهای این شهرستان در راستای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن است.

وی افزود:به دلیل عدم راه اندازی فرستنده دیجیتال در دزفول ،دسترسی به بسیاری از شبکه های صدا و سیما در این شهرستان امکانپذیر نبوده و باید در این راستا اقدام لازم از سوی صدا و سیما صورت گیرد.

احسانی نیا همچنین گفت: از طریق رییس سازمان صدا و سیما ، موضوع فرستنده دیجیتال شهرستان دزفول مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.

فرماندار دزفول پیش از این از راه اندازی فرستنده دیجیتال در روز چهارم خرداد روز مقاومت و پایداری خبر داد که این امر محقق نشد.

صدا و سیمای مرکز خوزستان ، راه اندازی فرستنده دیجیتال در شهرستان دزفول را منوط به پرداخت اعتباری بالغ بر سه میلیارد ریال از سوی این شهرستان اعلام کرده است.

با راه اندازی فرستنده دیجیتال امکان دسترسی به تمام شبکه های ملی ، استانی و برون مرزی صدا و سیما فراهم خواهد شد.

نظر بینندگان
  1. مسعود 1016 says:

    با شناختی که من از تون داشتم سکوت از شما دیگه بعید بود .اقای احمدی دو ماه دیگه رسما رییس جمهور ایران است . اواسط ریاست جمهوری ایشان بود که رهبر طی یک سخنرانی نزدیکی برنامه های ایشان رو به خود اعلام کرد و از اقای هاشمی و افکارشون دوری گزید . پس اگر همه عملکرد ایشان رو زیر سوال ببریم در حق رهبر هم ظلم روا داشته ایم . ایشان رییس مملکت ماست و چه در این زمان و چه هر زمان دیگری توهیین به ایشان یعنی توهین به کل مردمان این سرزمین . شما که اسم خودتون و انصار حزب الله در دزفول گذاشته اید چرا ساکت نشسته و نظاره میکنید ؟ این چه رسمی است که برخی افراد زبون در سایتهای دزفول مثل دز ان ان و … هر نوع توهین و لودگی در رابطه با رییس جمهور ایران انجام میدن . پس شما ها هم قدر نشناس شده اید و هیچ کاری برای دفاع از ارزشها نمیشود انجام داد ؟ فقط یدک کشیدن اسم مهم نیست . واقعا انصار حزب الله باشید

ارسال نظر

     


-->