شکوائيه حزب الله دزفول به دستگاه قضايي تحويل داده شد! - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
22nd، آوریل 2016
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 22 nd آوریل 2016 ساعت 11:44 ق.ظ | کد خبر: 42320  

شکايت از نويسنده نامه هتاکانه به رهبري

 شکوائیه حزب الله دزفول به دستگاه قضایی تحویل داده شد!

شکایت حزب الله از نویسنده نامه توهین آمیز به رهبری تحویل دادستانی دزفول شد

به گزارش دزمهراب  روزهای آخر سال ۹۴ بود که در فضای مجازی دزفول نامه ایی خطاب به رهبر معظم انقلاب منتشر شد که نگارنده آن از نیروهای اصلاح طلب و عضو حزب منحله مشارکت دزفول بود؛ وی در این نامه که قبل از ارسال به دفتر مقام معظم رهبری آن را در شبکه های موبایلی توزیع نمود از بیان رهبرمعظم انقلاب در خصوص رفتار فتنه گران سال ۸۸ انتقاد نمود و به زعم خود نوشتند که معظم له در بیان خود رعایت اخلاق را ننموده اند! و چرا از کلمه «نانجیب» برای رفتار فتنه گران استفاده نموده است!

این شخص که با انتشار این نامه قصد قبح شکنی داشته است، تاکنون توضیح نداده است اگر رفتار فتنه گران در سال۸۸ نانجیبی نبوده است ،پس چیست؟!آیا کشیدن چادر از سر زنان، برهنه کردن مامور، تخریب اموال عمومی، آتش زدن اماکن از جمله مساجد و حوزه بسیج و…نانجیبی نیست؟! آیا اعلام راهپیمایی دو روز بعد از راهپیمایی ۲۲ بهمن ۱۳۸۹ جهت تحت شعاع قرار دادن آن راهپیمایی عظیم نانجیبی نبود؟ با میله گرد در ۲۵ بهمن۸۹ به نیروی بسیج حمله کردن و شهادت وی چه نام دارد؟

انتشار این نامه در روزهای آخر سال موجی از اعتراض را به همراه داشت و بلافاصله در دستگاههای مربوطه پرونده ای برای نویسنده این نامه هتاکانه تهیه شد و توسط امت حزب الله دزفول طوماری تهیه گردید که نهایتاً در تاریخ ۲۸ فروردین ۹۵ طومار و شکایت مردمی تحویل دادستانی دزفول داده شد.

شنیده های ما حاکی است که فرد مورد نظر جهت پاسخ به سئوالات به دادگاه فراخوانده شده است.

*پلاک

 

ارسال نظر

     


-->