طالب‌زاده: جشنواره عمار فرزند زمان خود است - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
1st، ژانویه 2014
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 1 st ژانویه 2014 ساعت 7:24 ب.ظ | کد خبر: 11043  

13921011000394_PhotoA دومین نشست خبری جشنواره مردمی فیلم عمار صبح امروز در حالی آغاز به کار کرد که در ابتدای آن فیلم مستند «سینمای ۹۹ درصدی» با موضوع اکران‌های مردمی این جشنواره که در معزآباد استان فارس صورت گرفته به نمایش درآمد.

در ابتدای این جشنواره نادر طالب‌زاده دبیر این دوره از جشنواره با بیان اینکه جشنواره عمار جشنواره‌ای منحصر به فرد است، گفت: جشنواره عمار فرزند زمان خود است چراکه دارای ابتکار عمل و خلاقیت است.

* طالب‌زاده: جشنواره عمار فرهنگ دیدن مستندهای انتقادی را به شهرها و روستاهای کشور برده

وی افزود: جشنواره عمار جشنواره‌ای است که افق آن افق جمهوری اسلامی است و این جشنواره رشد سریعی داشته است که یکی از ویژگی‌های آن اکران مردمی است و بچه‌های با استعداد و بصیر را در شهرهای کوچک با فرهنگ رسانه آشنا می‌کند.

طالب‌زاده با بیان اینکه جشنواره عمار فرهنگ فیلم کوتاه و بلند و فرهنگ انیمیشن دیدن و فرهنگ دیدن مستندهای انتقادی را به شهرها و روستاهای کشور برده است، تاکید کرد: عمار حرکتی خاص با محوریت انقلاب اسلامی است و معنایش حفظ انقلاب اسلامی است که به صورت خودکار رشد کرده است.

وی افزود: در داخل و حتی در خارج از کشور از من درباره جشنواره عمار سوال می‌پرسند و این یعنی جشنواره عمار مطرح شده است چراکه افق منحصر به فردی داشته است.

دبیر جشنواره عمار با اشاره به فراخوان بین‌المللی جشنواره عمار، ادامه داد: شاهد استقبال خوبی هم در این عرصه بودیم چراکه امروز حقیقت فراتر از جهان اسلام رفته است و بخشی از این بیداری وارد جشنواره عمار شده است.

فارس

ارسال نظر

     


-->