23rd، آوریل 2019
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 23 rd آوریل 2019 ساعت 9:58 ق.ظ | کد خبر: 55624  

عبدالرضا احسانی نیا روز دوشنبه با حضور مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خوزستان به عنوان فرماندار جدید شهرستان گتوند معرفی شد.

در نشست شورای اداری گتوند که دوشنبه در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خوزستان در سخنانی گفت:شهرستان گتوند ظرفیت های بسیاری برای توسعه و رونق تولید و اشتغال دارد که باید به آنها توجه شود.
حبیب الله فضل الله پور افزود: این شهرستان تمام بستر های لازم برای فعالیت های تولیدی را دارد و امنیت که از اساسی ترین های مولفه های توسعه است در شهرستان گتوند وجود دارد.
وی در ادامه به توطئه های دشمن برای اختلاف افکنی در کشور اشاره کرد و گفت: دشمن برای اختلاف افکنی بین مردم سرمایه گذاری کرده است و همانطور که در سیل اخیر مشاهده شد توان خود را بر فضای مجازی، ایجاد اختلاف بین سلیقه ها و اقوام و ایجاد جنگ روانی بین مردم متمرکز کرده بود تا بهره برداری لازم را داشته باشد که با حضور و هوشمندی دستگاه های امنیتی ، انتظامی وهوشمندی مردم نتوانست در این موضوع موفق شود.
مدیر کل سیاسی،انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خوزستان به برگزاری انتخابات در اواخر امسال نیز اشاره کرد و با تاکید بر رفاقت، حفظ حرمت ها ،اخلاق و خویشتنداری در انتخابات افزود: امیدواریم در فصل انتخابات رقابت ها به رفاقت تبدیل شود.
فرماندار سابق گتوند نیز در این جلسه با بیان اینکه هرکاری که در دوران مسوولیت انجام داده ام وظیفه بوده و فراتر از وظیفه عمل نکرده ام گفت:در کنار این اقدامات تلاش شد تا طرح های بیشتری به سرانجام برسد، ولی در شرایطی قرار داشتیم که تنگناهای اقتصادی مانع اجرای برخی طرح ها شد.
علی خدری غریبوند نقش همه مدیران در اجرای طرح ها و برنامه ها را تاثیرگذار خواند و ادامه داد: اقداماتی که در زمان تصدی مسوولیت انجام شد، با همکاری دستگاه های اجرایی صورت گرفت که جا دارد از همه مسوولان تشکر و قدردانی کنم.
فرماندار سابق گتوند سرقت مسلحانه از طلافروشی و به قتل رساندن مالک طلافروشی را از تلخ ترین اتفات دوران مسوولیت خود در گتوند عنوان کرد و افزود: در کنار روزهای خوب در این شهرستان این حادثه رخ داد و خاطر مردم را آزرده کرد.
فرماندار جدید گتوند نیز در ادامه این جلسه با تبریک ولادت حضرت قائم (عج)،سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و روز سربازان گمنام امام زمان (عج) گفت: اگر امنیتی در کشور داریم از زحمات این سربازان گمنام است و در این مدت توانستند اقدامات خرابکارانه دشمنان در استان را خنثی کنند.
عبدالرضا احسانی نیا همچنین گفت: از حسن نظر استاندار خوزستان،معاون سیاسی و اجتماعی ،مدیر کل امنیتی،انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری، نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی و دیگر افرادی که پیگیر انتخاب بنده به عنوان فرماندار گتوند بودند تشکر و قدردانی نموده و امیدوارم خادم خوبی برای مردم این شهرستان باشم.
وی لازمه موفقیت هر شهرستان را وحدت،یکپارچگی و همدلی مردم و مسوولان عنوان کرد و ادامه داد:هرجایی که موضوع قومیت و اختلاف وجود داشته خروجی نداشته است.
فرماندار جدید گتوند در پایان با بیان اینکه در کار با هیچ مدیری تعارف ندارم، افزود: هر مدیری که عملکرد خوبی داشته باشد، ممنون دار آن هستم و با تمام توان از او حمایت و پشتیبانی می کنم و مدیری که به خوبی کار نکند و ضعیف باشد از ادامه کار با آن معذورم.
تعامل با مدیران دستگاه های اجرایی استان خوزستان، مردمی و پیگیر بودن در اجرای پروژه ها و برنامه ها از ویژگی های احسانی نیا فرماندار جدید گتوند است.
فرمانداری دزفول،فرمانداری رامشیر، فرمانداری رامهرمز، بخشداری گتوند و بخشداری سردشت و چغامیش دزفول از مهمترین مسوولیت های عبدالرضا احسانی نیا فرماندار جدید گتوند می باشد.
وی همچنین با توجه به تجربه و سابقه کاری در سیلاب اخیر از سوی استاندار خوزستان به عنوان معین شهرستان دشت آزادگان منصوب شده بود.
شهرستان گتوند در شمال استان خوزستان واقع شده است.

ارسال نظر

     


-->