۲۴ام، بهمن ۱۳۹۵
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: ۲۴ ام بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۷ ب.ظ | کد خبر: 50563  

?به گزارش دزمهراب، چندی پیش شلال نژاد مشاور محترم فرماندار دزفول از دست های پشت پرده ای که خود را پدرخوانده دزفول می دانند صحبت به میان آورده بود. به گفته مشاور محترم فرماندار: برخی دزفول را ملک پدری خود می دانند و هرکار و پروژه ای که نیاز مردم باشد و در دزفول بخواهد انجام گیرد باید تحت لوای نام ایشان باشد وگرنه به طرق مختلف و با ارتباطاتی که دارند جلوی انجام آن پروژه را می گیرند.

?وی گفته بود برخی مانع توسعه و اشتغال جوانان دزفول  هستند و ابایی از بردن نام آن ها وجود ندارد.
?اما دیروز با انتشار بیانیه ای از طرف امیر حسین شیروی و سخنان وی که گفته بود فرماندار را به خاطر تهمت هایش به پای میز محاکمه می کشاند مشخص شد طبق پیش بینی ها و حدس و گمان های رسانه ای و با استعانت از یکی از ضرب المثل های فارسی( با این مضمون که: حرف را بنداز وسط، صاحبش آن حرف را برخواهد داشت) منظور مشاور فرماندار دزفول، ظاهراً آقای سیداحمد آوایی و شیروی و خصوصاً کارتل اقتصادی فوق العاده قوی آنها در وزارت صنعت و وزارت نفت می باشد.

✅اما امروز فرماندار محترم دزفول جناب آقای آصفی نیز، سیداحمد آوایی و شیروی را به چالش کشیده و به مناظره ای فراخوانده است( تا سیَه روی شود هرکه در او غَش باشد) و ظاهرا ایشان هم با مناظره موافقت کرده اند.
✅حال باید منتظر بود و دید که آیا این مناظره به شکل صریح و واقعی برگزار می شود و یا همچون گذشته صرفاً یک حرکت نمایشی و یک بازی و کَل کَل سیاسی باقی خواهد ماند؟!

نظر بینندگان
 1. حسین says:

  آقای فرماندار در فضای عمومی شهر تهمتی را زده اند بدون اینکه کسی در دادگاه محکوم شده باشد حالا می خواهند در مناظره جواب دهند؟عجب. من ضمن اینکه نسبت به عملکرد آقایان آوایی و شیروی نقد دارم و به هیچ وجه قصد دفاع از آن ها را ندارم از ایشان درخواست می کنم که حتما در کنار مناظره آقای فرماندار را به پای میز محاکمه در دادگاه بکشانند چون اگر از الان جلوی این تهمت زدن های بدون مدرک گرفته شود این رسم نا به جا در دزفول باب خواهد شد…

 2. غلامرضا says:

  آوایی- شیروی گویا از حرف فرماندار یکه خورده اید؟
  در صدد شناسایی کسی بر نیایید انکه قابل تحقیق و شناسایی است خودتان هستید.جو و وضع شهر را مشاهده نمی کنید چه بلایی سرش اوارده اید. دشمن دندان طمع گرد کرده برای سر سپردگی شما.

 3. غلامرضا says:

  تعجبم ایانه که سربازان گمنام امام زمان بیشر ترسه تا سرتیپ و سر لشگران گمنام امام زمان

 4. استاد احمد says:

  منم چندین بار از افراد مطلع شنیدم که آوایی بعد رفتنش نذاشته شرکت نفتی رو که الکی اون موقع ها افتتاح کرد و نرگس محمدی(بازیگر فیلم ستایش) رو آورد ادامه کار بده
  ظاهرا بعضیا خیلی به این ضرب المثل عقیده دارن که دیگی رو که برا من نجوشه میخوام سر سگ توش بجوشه
  بازم دم این آصفی گرم زمینا رو که به اسم شرکت نفت تصاحب کرده بودن پس گرفت
  ما هر چی ضربه میخوریم از خودی هاست.این آوایی دزفولیه خیر سرمون، این آصفی غیر دزفولی
  میگم نکنه شیروی قصد کاندید شدن داره میخواد مطرح بشه

ارسال نظر

     


-->