پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

فرماندار دزفول دست از حاشیه سازی بردارد

واکنش امام جمعه دزفول به اظهارات فرماندار : اگر کسی دلسوز دزفول است حاشیه سازی نمیکند/شخصا فرماندار را به جلسه عصر امروز در دفتر نهاد امام جمعه دعوت کردم

به گزارش دزمهراب حجت الاسلام و المسلمین قاضی دزفولی دقایقی پیش در واکنش به اظهارات فرماندار دزفول که در نشست هم اندیشی چهارم خرداد گفته بود جلسه ای در دفتر امام جمعه قرار برگزار شود ولی برای وی دعوت نامه ای ارسال نشده است گفت : طی تماس تلفنی مهندس رحیمی ریاست صدای و سیمای خوزستان مقرر شد جلسه ای با موضوع چهارم خرداد در دفتر اینجانب و با حضورایشان و معاونین سیمای خوزستان برگزار شود که هماهنگی های لازم انجام گرفت.

وی افزود : با توجه به اینکه جلسه فرمانداری نیز با این موضوع برنامه ریزی شد تقاضا کردیم به دلیل اینکه افراد حاضر در جلسه و مسئولان مشترک بودند و این موضوع خسته کننده خواهد بود ، دو جلسه به یک جلسه مشترک تبدیل شود و چون ریاست صدا و سیما گفته بود به دفتر من خواهد آمد ما هم از مسئولین دعوت کردیم.

وی افزود : علیرغم تقاضای ما جلسه فرمانداری نیز برگزار و به نمایندگی از دفتر ما حجت الاسلام و المسلمین بیگدلی که هم امام جمعه موقت است ، شرکت کرد.

امام جمعه دزفول تصریح کرد : شخصا به فرماندار تماس گرفتم و از ایشان خواستم حتما در حلسه با رئیس صدا و سیما شرکت کند.

وی افزود : طی تماس تلفنی و دعوت از ایشان فرماندار گفت که دعوت نامه ای به دستش نرسیده و بنده اعلام کردم هم از طریق معاونین ایشان هماهنگ شد کما اینکه تلفنی نیز از ایشان شخصا خواسته ام شرکت کند و فرماندار نیز اعلام موافقت کرد.

قاضی دزفولی در ادامه گفت : پس از انجام مکالمات متاسفانه آقای فرماندار در جلسه فرمانداری اعلام میکند که وی دعوت نشده و همین موضوع باعث تعجب ما شده است.

امام جمعه دزفول افزود : اگر واقعا فردی دلسوز دزفول است در جلسه مهمی که مربوط به روز مهم چهارم خرداد و روز دزفول است حاشیه سازی نمیکند.

وی در ادامه گفت : ما انتظار داریم اگر مسئولی با مسئول دیگر اختلاف دارد در نشستهای رسمی و مهم حاشیه ایجاد نکند

اخبار مرتبط