پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

فرماندار ویژه دزفول: مغرور نشوید و به پستها دل نبندید

فرماندار ویژه دزفول ضمن تبریک اعیاد غدیر،از نیروی انتظامی به خاطر دستگیری سارقان مسلح در بازار این شهر تشکر کرد و افزود: با تلاش نیروی انتظامی در چند ماه گذشته چندین سارق دستگیر و مجازات شدند.
عبدالرضا احسانی نیا خواستار تعامل بیشتر مسوولان دزفول جهت حل مشکلات این شهرستان شد و اظهار داشت: مسوولان دستگاههای اجرایی باید در راستای اجرایی شدن مصوبات شورای اداری برنامه کنند.
وی نصب دوربین در ادارات دزفول را لازم دانست و افزود: نصب دوربین در شناسایی و دستگیری مجرمان کمک زیادی می کند.
وی در خصوص برخی عزل و نصب ها گفت: بایستی همیشه اماده تغییر باشیم، مدیران باید تا آخرین دقایق حضورشان  خدمت کنند،اگرخدا بخواهد مدیری را با عزت نگهداری می کند و اگر نخواهد آن مدیر را با ذلت تغییر می دهد.
فرماندار دزفول ادامه داد: تا کنون 19 نفر را برای جانشینی من پیشنهاد داده اند، همیشه توکلم به خدا بوده استاگر قرار باشد می مانم اگر هم نه می روم.
احسانی نیا در خصوص مسئولیتها و پستها افزود: خانواده را عادت به مسئولیت ریاست خود ندهید ، چرا که تغییر و عزل شما می تواند در روحیه خانواده تان تاثیر منفی داشته باشد.پس مغرور نشوید و دل به پستها نبندید.
مدیر شرکت توزیع برق دزفول نیز با تشکر از نیروی انتظامی و بسیج دزفول جهت دستگیری سارقان کابل برق گفت: روزانه پنج تا ۱۰ میلیون ریال کابل از شبکه توزیع برق دزفول به سرقت می رود که خوشبختانه با اقدامات نیروی انتظامی و بسیج این آمار رو به کاهش است.
محسن نمازی فر با اشاره به اجرای دستور العمل پدافند غیرعامل در شبکه توزیع برق دزفول افزود: برق برخی از دستگاه های اجرایی شهرستان دزفول بر اساس این دستورالعمل به صورت ناگهانی قطع می شود تا از برق اضطراری خود استفاده کنند.
وی اظهار داشت: برق اضطراری شبکه بهداشت و درمان،اداره امور آب و فاضلاب شهری و روستایی، شرکت های مخابرات و پخش فرآورده های نفتی و اداره گاز همواره باید آماده باشد تا در زمان اضطرار مورد استفاده قرار گیرد.

bx-fda-1

دزان ان

اخبار مرتبط